2726

واسه منو hdl زده بالا

ازمایش دخترمم wbc زده بالا

Mcv زده پایین ....

کسی میدونه یعنی چی؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

Hdlچربی خوب بدنه.بالا باشه بهتره

گلبول سفید خون واسه دخترت بالا باشه نشون دهنده عفونته 

احتمالا عفونت جزیی داره حتی سرماخوردگی هم میبره بالا عددو

به دکتر نشون بده نیاز بود دارو میده بهتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چربی مفید کلسترولت بالاس که مشکلی نداره گلبول سفید دخترت بالاس و ذخیره آهنش فکر میکنم پایینه 

خب واسه دخترم مشکله؟؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2728
Hdlچربی خوب بدنه.بالا باشه بهتره گلبول سفید خون واسه دخترت بالا باشه نشون دهنده عفونته  احتما ...

Wbc و mcv بود...جفتشونو میگی؟؟

واسه دخترتون گلبول سفید بالاس هموگلوبین پایینه که اینا ربطی به اینکه چیزیش خطریه نیست چون دکتر دقیقا بهت میگه که این دوتا باهم رابطه دارن رابطه کم شدن این و زیاد شدن اون و یه چیز تخصصیه تانبری پیش دکتر کسی نمیتونه کمکت کنه

واسه دخترتون گلبول سفید بالاس هموگلوبین پایینه که اینا ربطی به اینکه چیزیش خطریه نیست چون دکتر دقیقا ...

یعنی بنظر شما کمبود اهن داره؟؟؟اخه قطره اهنم نمیخوره