2733
2734
عنوان

**از خواهر شوهرم متنفرممممم**

| مشاهده متن کامل بحث + 8869 بازدید | 54 پست
به نظرم یه جور بیماری داره.....بهتره کمکش کنید....به شوهرت بگو باهاش صحبت کنه براش وقت مشاوره بگیره...شاید بهتر بشه....اگه برای بچه هم که شده نگرانی با تنفر عزیزم کاری درست نمی شه....سعی کن کمکش کنی....این یه جور بیماری روحی هست....خیلی سخته....طلفلک نی نی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش بپرسین این همه پولو جمع میکنه میخواد چکارشون کنه؟؟؟ شاید اهداف بلند مدت ویژه ای در سر داره!!!!!!!!!
امان از دست آدمای خسیس که به هیچ صراطی مستقیم نمیشن................
بهش بگین بابا همین پولا رو بعدا باید واسه دوا درمون خرج کنی دلت به حال اون طفل معصوم نمیسوزه........
نازی دلم برا نی نی سوخت(گریهههههههههههه)
البته اینم بگم دست خودش نیست یه نوع بیماری محسوب میشه به قول مهراوه جون ببرینش مشاوره بنده خدا رو شاید بهتر بشه
2731
این یه بیماریه که روز به روز شدت میگیره....مخصوصا دوران پیری باعث مشکلات عدیدی واسه اطرافیان میکنه.....

شوهر منم اهل وسیله خریدن نیست.....مثلا مخالف شدید سیسمونی و جهاز و مهمونیای پر زرق و برق و ایناست اونم بخاطر این که میگه تجملاته....

ولی تو تفریح و خریدای دیگه و خورد و خوراک و دکتر و دوا بهترین هزینه رو میکنه......من هیچ وقت نمیتونم بهش بگم خسیس

ولی این خانم واقعا بخیله.......
متاسفانه پدر شوهرم این بیماری رو داره!! زیر تختخوابش روی زمین یه جایی درست کرده مثل صندوق پولاشو اونجا میزاره!!! زیر موزاییک ها!! خیلی باحاله.اما خوبیش این بوده که مادر شوهرم به شدت ولخرج و قدرتمنده وگرنه بچه ها از گرسنگی مرده بودن!!
2738

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381