2737
2734

تالار دیدیم آرایشگاه و لباس و اتلیه.متاسفانه بابا بزرگ شوهرم فوت کرد دو هفته پیش مجلس کنسل شد.بعد چهلم هم هوا سرده بعدشم خواهر شوهرم زایمان داره.باید واستیم تا فروردین.خیلی سختمه چون دلم هوایی شده.شوهرم میگه بیا برو ارایشگاه بعد چهلم لباس هردس بپوش میریم اتلیه بعدشم یه مسافرت خارج میریم و عروسی نمیگیریم.ب نظرتون چیکار کنم میترسم پشیمون کنم بعد ها

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

برو سفر 😍

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عروسی بگیر.... اسی منم دقیقا چند روز قبل عقدم مادربزرگم فوت شد دیگه همه چی افتا  بعد سالگردش خیلیییییی سختمه اما چون عروسی دوست دارم بگیرم صبر میکنم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بعد از چهلم عروسي رو بگير انفاقا عروسي تو سرما بهتر از گرما است ارايش ات خراب نميشه گل ات هم پژمرده نميشه مهمونها هم براشون بهتره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
حالا هوا سرد باشه چ اشکال داره؟خونه عروسی میگیرین؟؟؟

باغ نمیشه بریم.بعدشم خواهر شوهرم زایمان میکنه.مادر شوهرم نمیزاره بگیریم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
بعد از چهلم عروسي رو بگير انفاقا عروسي تو سرما بهتر از گرما است ارايش ات خراب نميشه گل ات هم پژمرده ...

پدر شوهرم موافقت نمیکنه میگه زشته مردم میگن چغندر زیر خاک کردن انگار