تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

یه مدت قفلی میکنم رو یکیش ع.نشو در میارم بعد از یه مدت از همش خسته میشم 

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم سه بر دو بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم

همه ی آهنگ های داریوش و ابی

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
1911

اهنگای قدیمی شادمهر

مثل پائیز

دیدی امروز و فردا کردی

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   تــــــوجه ****  تــــــوجه  به من درخواست دوستی ندید راجب این 2 مورد:1. راجب معرفی دعانویس: من سالها پیش تو یه تاپیکی راجب دعانویسی پست گذاشتم که بعدها فهمیدم کلاه برداره پس انقد نرید دنبال تاپیکای قدیمی بگردید و  به من بگید شماره دعانویس بده... وگرنه به نی نی یار گزارش میدم.2. راجب سوالات قانون جذبی: درمورد پرسیدن سوالاتون راجب قانون جذب به من تو خصوصی پیام ندین. من برای پاسخ به سوالات تاپیک زدم برید همونو پیدا کنید اونجا سوال بپرسید. تو خصوصی سوالای مربوط به قانون جذب رو جواب نمیدم.
1904

من اهنگ جدید میاد انقد پشت سر هم گوشش میدم که حالم ازش بهم بخوره دیگه گوش نمیدم تکراری میشه واسم.شمام اینطورین؟😑

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻