1464
1411

بدون تو ..

زانیار خسروی

گوش کن به من، هیچ وقت، هیچ وقت، به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت،                                                 منتظر نباش کسی کنارت وایسه دستتو بگیره...                                 می فهمی؟ هیچ وقت ...                                    #شهرزاد

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484

یه مدت قفلی میکنم رو یکیش ع.نشو در میارم بعد از یه مدت از همش خسته میشم 

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم🙂ترتر خانومشونم😎( اسم واقعیم ترنم نیست همینطوری زدم قبول کرد)
1485
1474

من اهنگ جدید میاد انقد پشت سر هم گوشش میدم که حالم ازش بهم بخوره دیگه گوش نمیدم تکراری میشه واسم.شمام اینطورین؟😑

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1508