1542
1541

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

یه مدت قفلی میکنم رو یکیش ع.نشو در میارم بعد از یه مدت از همش خسته میشم 

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم دوبر سه بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم

همه ی آهنگ های داریوش و ابی

چه دریایی میان ماست خوشا دیدار ما در خواب ... چه امیدی به این ساحل؛ خوشا فریاد زیر آب ... خوشا عشق و خوشا خون جگر خوردن ... خوشا مردن خوشا از عاشقی مردن ...
1432
1601

من اهنگ جدید میاد انقد پشت سر هم گوشش میدم که حالم ازش بهم بخوره دیگه گوش نمیدم تکراری میشه واسم.شمام اینطورین؟😑

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1578