1464
1411

بدون تو ..

زانیار خسروی

گوش کن به من، هیچ وقت، هیچ وقت، به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت،                                                 منتظر نباش کسی کنارت وایسه دستتو بگیره...                                 می فهمی؟ هیچ وقت ...                                    #شهرزاد

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1517

یه مدت قفلی میکنم رو یکیش ع.نشو در میارم بعد از یه مدت از همش خسته میشم 

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم🙂ترتر خانومشونم😎( اسم واقعیم ترنم نیست همینطوری زدم قبول کرد)
8
1396

من اهنگ جدید میاد انقد پشت سر هم گوشش میدم که حالم ازش بهم بخوره دیگه گوش نمیدم تکراری میشه واسم.شمام اینطورین؟😑

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1508