1874
1959

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983
هر چیرو اگه چند روز پشت هم گوش بدم حالم بهم میخوره بعد به خودم فحش میدم این چی بود انقدر گوش دادی ول ...

من انقدر یه آهنگ رو گوش میدم صدای خواننده میگیره 😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
1967

از اهنگای قدیمی بعضا خوشم میاد مثلا مهستی یه اهنگ خونده بود اسمشو نمیدونم ولی میخوند زندگی جز با تو برام حرومه

اینم خیلی خوشم میاد خیلی قشنگه

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   تــــــوجه ****  تــــــوجه  به من درخواست دوستی ندید راجب این 2 مورد:1. راجب معرفی دعانویس: من سالها پیش تو یه تاپیکی راجب دعانویسی پست گذاشتم که بعدها فهمیدم کلاه برداره پس انقد نرید دنبال تاپیکای قدیمی بگردید و  به من بگید شماره دعانویس بده... وگرنه به نی نی یار گزارش میدم.2. راجب سوالات قانون جذبی: درمورد پرسیدن سوالاتون راجب قانون جذب به من تو خصوصی پیام ندین. من برای پاسخ به سوالات تاپیک زدم برید همونو پیدا کنید اونجا سوال بپرسید. تو خصوصی سوالای مربوط به قانون جذب رو جواب نمیدم.

معروف شادمهر یه حس خوبی میده

پرده نشین علیرضا قربانی...

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
1976

بچه ها یه آهنگ غمگین گریه دار بگین 

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
1718