2726

بچه ها درد داره؟؟گوشتو بلند ميكنن لاش ميكارن يا ن رو خود ناخنه فقط؟؟؟

و اينكه حتما بايد مانيكور كنن بعد بكارن ؟؟نميشه فقط از رو ناخناي خودم بچسبونن؟؟؟

لطفا از اول ب سوالام ج بدين عشقا😘😘😘♥️♥️

نه بابا درد نداره لای چی بکارن اخه؟همون رو ناخون خودت میزنن چه فکرایی میکنید

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

نه درد نداره حتی یک لحظه و حتی یکم 

گوشتو بالا نمیبرن رو خود ناخن کار میکنن

مانیکور میکنن ولی نفهمیدم منظورت چیه که میگی مانیکور میکنن من میخام رو ناخنای خودم باشه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخذا منم اينطوري فكميكردم ك ي فيلم ديدم اون خط بالاي ناخن ك گوشتيه رو ميكنن اول😐

2728
نه درد نداره حتی یک لحظه و حتی یکم  گوشتو بالا نمیبرن رو خود ناخن کار میکنن مانیکور میکنن ولی ...

منظورم اينه نميخوام دور ناخنامو گوشتاشو تميز كنن با وسايل

منظورم اينه نميخوام دور ناخنامو گوشتاشو تميز كنن با وسايل

خب تمیز نمیشه کار 

حالا چرا نمیخای؟

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
بخذا منم اينطوري فكميكردم ك ي فيلم ديدم اون خط بالاي ناخن ك گوشتيه رو ميكنن اول😐

مااااااادر مگه ساواکه ؟ نه عزیزم رو ناخن خودت فقط یکم هل میدن عقب که ابدا درد نداره . یه لحظه شک کردم گفتم نکنه من هر ماه میرم ترمیم میرم زیر شکنجه ی طالبان یا ساواک  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
اخه اسيب داره خيلي دردم داره؟؟

واا چه اسیبی

بعد اون چیزی که میگی گوشت

پوسته اضافیه که میاد رو ناخن

نه گفتم که درد نداره

من خودم همیشه تو خونه انجام میدادم

مااااااادر مگه ساواکه ؟ نه عزیزم رو ناخن خودت فقط یکم هل میدن عقب که ابدا درد نداره . یه لحظه شک کرد ...

وااي🤣🤣🤣

بخدا فيلمرو ديدم با دستگاه مانيكور دور ناخن دختره رو ي عاالمه ميبرن😐😐😐

ب ناخناي خودت اسيب نميزنه؟؟درد نداره يني كلش؟؟كاشت بدون مانيكور ميشع؟بدون اينكه دور ناخنمو تميز كنن؟؟

شوهرم میگفت همکارام میگفتن زنا چه دیوونه ان

ناخن خودشونو میکنن ناخن مصنوعی جاش میکارن😂😂😂

شوهرم گفته بود حالتون خوبه؟ چی میگین خخخ

وااي🤣🤣🤣 بخدا فيلمرو ديدم با دستگاه مانيكور دور ناخن دختره رو ي عاالمه ميبرن😐😐😐 ب ناخناي خودت ...

نه درد اصلا نداره من شاید بیشتر از هشت ساله دارم چون مواده ناخن کارم خوبه هیچ وقت مشکلی برام پیش نیومده .اون دستگاه منظورت سوهان برقیه ؟ روی ناخن خودت باید یه سری خط و خش بندازن که مواد خوب بشینه روش .ولی در مورد تمیز کردن متاسفانه نمیشه بدون مانیکور کاشت انجام داد هم ظاهر بدی پیدا میکنه و هو ممکنه هوا بکشه و ناخنت بشکنه

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
2706