2737
2734
عنوان

خاطره های بامزه و شیرین 😍😍

651 بازدید | 23 پست

تاحالا شده وسط دعوا کاری کنید که همسرتون خندش بگیره و دعوا تموم بشه؟

کاری که کردید چه دلبری باشه چه سوتی بامزه باشه تعریف کنید 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه معمولا من اینقدر اتیشی میشم که کار خنده داری تا سه روز انجام نمیدم،ولی شوهرم گاهی وقتا میخواد وسط دعوا بخندونتم همیشه موفق نمیشه ولی بعضی وقتا بی تاثیر نیست

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2731

یه بار وسط دعوا عصبی شدم یه لیوان اب دستم بود خالی کردم روسرم.. همینجورشرشر اب از سروکله ام میچکید همسرم کپ کرده بود نمیدونست بخنده یا تعجب کنه میگفت جوش اوردی افرین خنک شو.. هیچی دیگه رفتم تو اتاق تققق دروبستم هردتامون ترکیدیم🤪🤪😎

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738
یه بار وسط دعوا عصبی شدم یه لیوان اب دستم بود خالی کردم روسرم.. همینجورشرشر اب از سروکله ام میچکید ه ...

😂😂😂😂من بودم لیوانشم پرت میکردم سمت شوهرم 😂😂یه خورده فقط یخورده دیوونه ام🤣🤣

نه معمولا من اینقدر اتیشی میشم که کار خنده داری تا سه روز انجام نمیدم،ولی شوهرم گاهی وقتا میخواد وسط ...

چقدر خوب که خندت نمیگیره من تو اوج عصبانیت بخواد بخندونم خندم میگیره نمیتونم اصلا خودمو نگه دارم 😂

چقدر خوب که خندت نمیگیره من تو اوج عصبانیت بخواد بخندونم خندم میگیره نمیتونم اصلا خودمو نگه دارم 😂

وقتی نخوام از موضع خودم پایین بیام خودشو بکشه هم خندم نمیگیره ولی وقتی میخوام زود کوتاه بیام با یه حرکت کوچیک بهش میخندم

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
وقتی نخوام از موضع خودم پایین بیام خودشو بکشه هم خندم نمیگیره ولی وقتی میخوام زود کوتاه بیام با یه ح ...

دمت گرم کار درستی میکنی 😍منم باید تلاش کنم بتونم جلوی خندمو نگه دارم 

اخه بعضی وقتا ادا درمیاره و قیافشو کج و کوله میکنه نمیتونم نخندم 

2706