2737
2734
عنوان

عزیزان یه سوال

77 بازدید | 12 پست

ببخشید حتی اگه یه نفر هم‌جواب بده کافیه

آش دندان چیه چطوری درست میشه مراسم خاصی داره ایا

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
بله عزیزم ما کردا وقتی بچه اولین دندانشو در میاره براش درست میکنیم

چطوریه موادش و طرز پختش لطفا

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله عزیزم ما کردا وقتی بچه اولین دندانشو در میاره براش درست میکنیم

به خود بچه میدین؟یا به مهمونا

مواد لازم

گندم - نخود-لوبیا چیتی- قلم یا پاچه گوسفند

قلم یا پاچه رو با گندم میزاریم از شب تا صبح بپزه. نخود و لوبیا رو هم از قبل خیس کرده و جدا جدا می‌پزیم بعد به گندم اضافه میکنیم. در نهایت پیاز داغ فراوان درست کرده داخل مواد میریزیم و میذاریم تا خوب جا بیفته. 

خودم بلد نيستم برات از جايى ديدم تو نى نى سايت😁

آدمی زاد طومار طولانی انتظار است                                  .🌸🌸🌸.                                                            "رَبَّنا وَ لاتُحَمِّلنا ما لاطاقَهً لَنا بِه"
مواد لازم گندم - نخود-لوبیا چیتی- قلم یا پاچه گوسفند قلم یا پاچه رو با گندم میزاریم از شب تا صبح ب ...

مرسی عزیز دلم 

مرسی عزیز دلم 

خواهش ميكنم 

دندون نى نيتم مبارك 🌹

آدمی زاد طومار طولانی انتظار است                                  .🌸🌸🌸.                                                            "رَبَّنا وَ لاتُحَمِّلنا ما لاطاقَهً لَنا بِه"
2738