2410
2553

سلام دوستان من کلا خیلی لاغرم خیلی ناراضی هستم حتی با اینکه یه بار زایمان کردم اما تو دوران شیردهی چنان لاغر شدم که وحشتناک شده بودم دخترم خیلی شیر میخورد ماه آخر بارداری رسیده بودم به ۶۵ کیلو تازه ، ولی به محض شروع شیردهی در عرض ۶ ماه رسیدم به ۴۸ و همونطور موندم خیلی امیدوار بودم بعد بارداری مثه خیلی ها چاق بشم ولی برعکس شد الانم بارداری دومم هست دلم نمیخواد سر شیردهی این مثه قبلی لاغر شم تو روخدا چیکار کنم 😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچم دو سالش شد چاقتر شدم خییییلی....حتی تو بارداریم اینقد نبودم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2456
برو دکتر تغذیه عزیزم قبل از بارداری باید بدنت همه جوره اماده باش و حسابی به خودت برسی اون بچه داره ا ...

با اینکه بارداری اولم ۶۵ کیلو شده بودم و شکمم خیلی کوچیک بود اما دخترم ۳۶۰۰ دنیا اومد ، خودمم خیلی اوکی و خوب بودم تو بارداری نه ریزش مو نه ضعف خیلی خداروشکر خوب بود اما تو شیردهی شدم اسکلت 😓 حالا اینم از همون شیردهی میترسم 

قرص مخمر ابجو بخور

هرشب عرق رازیانه و عسل بخور یه لیوان

دقت کن شبی یه لیوان

چون عرق رازیانه هم خواصیت چاق کنندگی داره هم لاغری

عرق یونجه قبل غذات بخور 

نشاسته و جوانه گندم تا 8ماه مصرف کنی جواب میده

اینا راهکارهای طبیعیشه و زمان بره

اما اگه بعد این بچه دومت دیگه قصد نداری بارداربشی

از پودر چاقی رویال استفاده کن یا قرص فرشته وقرص فت فیس

این قرصا کورتون توشون هست که باید دقت کنی وفقط یه دوره مصرف کنی

اونم همراه با ورزش چون اگه ورزش نکنی شکم وپهلو شدیدمیاری 

با اینکه بارداری اولم ۶۵ کیلو شده بودم و شکمم خیلی کوچیک بود اما دخترم ۳۶۰۰ دنیا اومد ، خودمم خیلی ا ...

من عزیزم تجربه بارداری نداشتم اما خب بری تحت نظر دکتر تغذیه باشی خیلی خوبه شرایطتو بگو مطمئنا یسری ازمایشا ازت میگیره تا شرایط بدنتو بدونه و بگه چیا تو برنامه غذاییت بذار 

2714
قرص مخمر ابجو بخور هرشب عرق رازیانه و عسل بخور یه لیوان دقت کن شبی یه لیوان چون عرق رازیانه هم خو ...

بعد از اینکه دخترمو‌ از شیر گرفتم رفتم باشگاه حدود ۸ ماه رفتم. با کلی زحمت از ۴۸ رسیدم ۵۳ خیلی سخت وزن اضافه می‌کنم ولی بازم خوب بود ولی به خاطر همون ۵ کیلو اضافه کردن خیلی زحمت کشیدم خداییش تازه تو ۸ ماه اما بعدش رفتم سر کار که باز ظرف دو سه ماه وزن کم کردم دوباره شدم همون ۴۸ کیلو ،خلاصه تا باردار شدم و دیگه سرکارم نرفتم ماه اول بارداری که دکتر زنانم وزن کرد ۴۷ و پونصد بودم 😑 الانم چند ماه دیگه زایمانمه فکر کنم مثه دخترم به ۶۰ ،۶۵ برسم تا ماه آخر ولی خدا کنه بمونم رو ۶۰ ای خدا میشه ، وای هیچ وقت یادم نمیره سر شیردهی دخترم اینقدررررر لاغر شده بودم خودم از خودم بدم میومد یه بار تو خیابون وزن گرفته بود دخترم ۸ ،۹ ماهه بود ترازو ۴۶ کیلو نشون داد !!!! از شدت ناراحتی همونجا گریه کردم 😪

بعد از اینکه دخترمو‌ از شیر گرفتم رفتم باشگاه حدود ۸ ماه رفتم. با کلی زحمت از ۴۸ رسیدم ۵۳ خیلی سخت و ...

وای عزیزم درکت میکنم

من یه مدت کبدم مشگل داشت و وزنم از 68شده بود 49مثل مرده ها بودم

3سال کامل لاغرمردنی و مریض بودم

تا رفتم دکتر ومشگل کبدمو فهمیدم

بعدش دکتر یه عالمه ویتامین بهم داد وزنم شد 53 اما من باز دلم چاق تر میخواست قرص فت فست خوردم چاق شدم اما یکم بازگشت داشت

که دیگه معدم گشاد شد ویه عالمه میخوردم

الانم 78کیلوام و دنبال راه کار برالاغرشدن

چون شکم وپهلو خیلی دراوردم

همه جای هیکلو دوست دارم

اما شکمم اذیت کنندس