2703
2553
عنوان

من شبیه مادرم داره میشه اخلاقم ، دوست ندارم کیا اخلاقشون مدله منه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 39 پست

چند سالتونه؟

البته اگه دوست دارید بگید

من الان می‌بینم مادرم چقدر داره شبیه مادربزرگ خدا بیامرزم می‌شه... بعد از خودم میپرسم من چقدر دارم شبیه مامانم می‌شم... فکر می‌کنم آیا همه آدم‌ها هرچی سنشون می‌ره بالا بیشتر شبیه مادرهاشون می‌شن؟!

همسرم هم داره شبیه مامان خدا بیامرزش میشه...

چقدر رسالت مادر بودن سخته... بعد فکر می‌کنم چقدر دلم می‌خواد دخترهام این شکلی بشن؟!

منم مامانم خیلی مظلومه  دهن بینه  همیشه دودله  احساسیه  میترسم عین مامانم بش ...

مامان من همش برا بقيه خريد ميكنه

كاراشونو ميكنه 

مهربونه ولي بد اهلاقه 

يني اونقدري ك من مثلا خودم روم نميشه ببرمش پيش دوستام 

ميترسم ينو ي بداهلاقي كنه ابروم برع😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالتونه؟ البته اگه دوست دارید بگید من الان می‌بینم مادرم چقدر داره شبیه مادربزرگ خدا بیامرزم م ...

١٩ سالمع ولي اصلااا دلم نميخاد شبيه خانوادم شم 

اصلا عاقل نيستن اصلا دور انديش نيستن 

اصلا باسياست نيستن

2720
اره خلاصه خيلي اخلاقم خوب شد  البته ب اين دليل ك چند سال از مادرم دور بودم و رفتاراشو نميديدم& ...

منم پدرم این مشکلو داشت و رو خورم کار کردم . شرایطط برابره با من

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

منم مامانم خیلی ارومه اجتماعی نیس خیلی مظلومه نمیتونه از حق خودش دفاع کنه منم تحت تاثیر رفتارا مامانم اینجوری بودم.تا وقتی بزرگتر شدم رفتم تو اجتماع الان خیلی خیلی خوب شدم

چند سالتونه؟ البته اگه دوست دارید بگید من الان می‌بینم مادرم چقدر داره شبیه مادربزرگ خدا بیامرزم م ...

اره منم دارم میبینم مامانم شبیه مادربزرگم میشه ، با وجودی که ۱۵ سال پیش اصلا شباهتی بهم نداشت 

2714

مثلا توي اون چند سالي ك از هم دور بوديم 

هرپسري ميومد سمتم حالا خاستگاري غير رسمي ميكرد يا برا دوستي 

يا اشناهامون 

همه ميگفتن واي تو خيلي خوبي و خيلي فلاني و اينا 

ولي توي اين ٥-٦ ماه اخير 

دوسه نفر بهم گفتن ك چقدر بداهلاقي😭😐

پس باید به خاطر دخترهام هم مواظب باشم که چه جوری رفتار می‌کنم چی می‌گم

دقیقا دغدغه من هم هست خیلی وقته...

برای همین سعی می‌کنم مطالعه کنم... فکر کنم و حواسم تا جای ممکن به خودم و رفتارهام باشه... البته الان که باردارم یه کم اوضاع روحیم به هم ریخته اس اما این همیشه دغدغه ام هست و ازش می‌ترسم

پس باید به خاطر دخترهام هم مواظب باشم که چه جوری رفتار می‌کنم چی می‌گم دقیقا دغدغه من هم هست خیلی و ...

كاش مادر منم ب اين فكر ميكرد البته پدر مادرش خيلي اذيتش كردن 

خودشم چون لج باز بوده يكار ميكرده حرصشون دراد اونام اذيتش ميكردن

مامان من همش برا بقيه خريد ميكنه كاراشونو ميكنه  مهربونه ولي بد اهلاقه  يني اونقدري ك م ...

ی جورایی غریبه پرسته پس ...

واسه اینکه ی تصمیم درست بگیرم و پشیمون نشم صلوات بفرس 
2706