2726

عموم واسه دنیا اومدن پسرم 100 کادو داد با یه جعبه شکلات. بچه هم مریض بود بیمارستان خوابید دو بار اومد. تولدشم دعوتشون نکرده بودم ولی یه بلوز براش اورد بعدا پاگشا هم به پسرم داد.منم الان دوباره باردارم چند ماه دیگه بچه دنیا بیاد قطعا کادو میاره. امروز پسرش دنیا اومده من مطمئنم بعد اون دیگه بچه نمیاره چون سنشون بالاست. به نظرتون چقدر کادو بدم؟ 130 خوبه با شکلات؟ بعدا پاگشا و اینا میدم دیگه 

دنیام بچه هام 🥰  

130 عایا؟ بنظرم شما 150 بده چون بچه اولت داده شک نکن برا دومیتم میده 

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیرینی و ۱۵۰ بده ۱۳۰ ضایعس ولی ببخشیدا پاگشا چیه برای بچه اخه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

۱۵۰ بهتره.

از منم لباس بخر واسه بچه ها.امضامو ببین.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

وای استاتر باورم نمیشه کلا خسیسی یا؟؟؟؟چند سالته؟؟

معلومه که باید 200 ببری معلوم نیست صد تومن کی بهت داده بعدم چند ناه دیکه میاره برات وای نکن اینکار رو 130 چیه؟؟؟

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
وای استاتر باورم نمیشه کلا خسیسی یا؟؟؟؟چند سالته؟؟ معلومه که باید 200 ببری معلوم نیست صد تومن کی به ...

عزیزم خسیس نیستم. ما زیر قسط 3 میلیونی هستیم با 3/5 حقوق. عموم هم خودش هم خانومش کارمندن و خونه ماشین و ارثیه دارن. من دوست دارم بیشتر ببرم منتها نمیرسونم. واسه همین پرسیدم. از طرفی همسرمم میگه هر چی میارن مقداری میذاریم میبریم چون میدونم وسعش نیست هرچی اضافه بخوام بذارم باید خودم بذارم 

دنیام بچه هام 🥰  
2706