1464
1482

عموم واسه دنیا اومدن پسرم 100 کادو داد با یه جعبه شکلات. بچه هم مریض بود بیمارستان خوابید دو بار اومد. تولدشم دعوتشون نکرده بودم ولی یه بلوز براش اورد بعدا پاگشا هم به پسرم داد.منم الان دوباره باردارم چند ماه دیگه بچه دنیا بیاد قطعا کادو میاره. امروز پسرش دنیا اومده من مطمئنم بعد اون دیگه بچه نمیاره چون سنشون بالاست. به نظرتون چقدر کادو بدم؟ 130 خوبه با شکلات؟ بعدا پاگشا و اینا میدم دیگه 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

۱۵۰ بهتره.

از منم لباس بخر واسه بچه ها.امضامو ببین.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1334

وای ۱۳۰ ندی هااا زشته ...۱۵۰ بده

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
شیرینی و ۱۵۰ بده ۱۳۰ ضایعس ولی ببخشیدا پاگشا چیه برای بچه اخه

پاگشا که نمیشه اسمشو گذاشت حالت چشم روشنی داره اولین بار که بچه میره خونشون بهش میدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

وای استاتر باورم نمیشه کلا خسیسی یا؟؟؟؟چند سالته؟؟

معلومه که باید 200 ببری معلوم نیست صد تومن کی بهت داده بعدم چند ناه دیکه میاره برات وای نکن اینکار رو 130 چیه؟؟؟

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
وای استاتر باورم نمیشه کلا خسیسی یا؟؟؟؟چند سالته؟؟ معلومه که باید 200 ببری معلوم نیست صد تومن کی به ...

عزیزم خسیس نیستم. ما زیر قسط 3 میلیونی هستیم با 3/5 حقوق. عموم هم خودش هم خانومش کارمندن و خونه ماشین و ارثیه دارن. من دوست دارم بیشتر ببرم منتها نمیرسونم. واسه همین پرسیدم. از طرفی همسرمم میگه هر چی میارن مقداری میذاریم میبریم چون میدونم وسعش نیست هرچی اضافه بخوام بذارم باید خودم بذارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
لااقل صدوپنجاه بده

اره همین کارو میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خسیس نیستم. ما زیر قسط 3 میلیونی هستیم با 3/5 حقوق. عموم هم خودش هم خانومش کارمندن و خونه ماشی ...

بله درک میکنم ولی فک نکنم پنجاه تومن دیگه هیچ جوره نتونید جور کنید الان دوتا پفک میخری میشه پنجاه تومن اونم بزار روش ..قبول کن که میخوای قناعت کنی بعد اینکه براتون پس میارن فک کن داری قرض میدی تو 200 ببری اون بالاتر برات میاره ..خیلی زشته

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

شكلات نبر چون اونا اوردن زشته عين كادوشونو ببري 

٢٠٠ بده زشته اين همه عموت برات مايه گذاشته هر چي داشتي جلو شوهرت سر فرازت كرده اومده 

الان كه دوباره حامله اي 

٢٠٠ ببر با يه دسته گل شيك و بازكلاس 

عموت هم معلومه از اون ادما نيست كه سو استفاده گر باشه مطمئن باش برات جبران ميكنه هر چي ببري