2737
2734
عنوان

خانم خوشگلايى كه پوستتون خوبه

269 بازدید | 33 پست

بگين من چيكار كنم واسه پوست خشكم

تو يه شهر شرجى هم زندگى ميكنم و از پاييز تا اخر زمستون كه رطوبت هوا كم ميشه از خشكى پوست صورتم كلافه ميشم

خشكى ميزنه شديد

كرم مرطوب كننده الوئه ورا ماى استفاده ميكنم

از هيچ كرم ارايشى استفاده نميكنم فقط ضد افتاب دكتر ژيلا

گاهى روغن هاى طبيعى هم به پوستم ميزنم بعد حموم

البته ناگفته نمونه اب شهرمون هم خيلى افتضاحه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

با اجازه استارتر عزیز

خانما برایتاپیکم گزارش بزنید حذف شه ایشالا به هر چی که خواستین برسین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3460031/ت-ج-ا-و-به-نامزد?page=1

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب رسان بزن عزیزم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728
برای سیاهی زیر چشمم بگید

پسته بخور همین الان تو خونمون بحثش بود 😂

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2738
اب رسان بزن عزیزم 

يه بار يه اب رسان خريدم زدم كل صورتم بعد چند قانيه سرخ شد و شديد ميسوخت حالا نميدونم كلا با ابرسان مشكل دارم يا مشكل از مارك كرم بوده

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

دائم مرطوب کننده بزن ازین دم دستیا نه ها 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
برای سیاهی زیر چشمم بگید

كم خونيه

من از وقتى دارو ميخورم سياهى دور چشمم كمتر شده

يه بار يه اب رسان خريدم زدم كل صورتم بعد چند قانيه سرخ شد و شديد ميسوخت حالا نميدونم كلا با ابرسان م ...

چه برندی بود؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706