2726
عنوان

نظر بدید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 36 پست
قشنگه مبارکت باشه

ممنون عزیزم 😘

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگه مبارکت باشه

ارزونه یاگرون شما چند خریدی

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

کاش تنگ تر میگرفتی خیلی گشاد هست بنظرم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2728
۴۲۰

جدی ۴۲۰🙄

نمی ارزه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

مطمعنی سایز ۳۶؟؟ ۴۲ نشون میده عکس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
کاش تنگ تر میگرفتی خیلی گشاد هست بنظرم

اتفاقاً تنگه برام دوستم چون زوم کردن اونشکلی دیده میشه

مطمعنی سایز ۳۶؟؟ ۴۲ نشون میده عکس

بخدا ۳۶خیلی زوم کردن روش

قشنگه عزیزکاش سگکش بالاتربود،یه سوتی خوبم نیازداره😘

قربانت اره اون روز چون بیرون بودم سریع پرو کردم دستام چون نشسته بودم سیاه بود سوتین هم زیاد تنگ نبود کمی آزاد بود 

عروسی اقوام نزدیک نه واسه دوست و اشنای خیلی دور میشه 

دیگه چجوری جاهایی مناسبه؟

اتفاقاً تنگه برام دوستم چون زوم کردن اونشکلی دیده میشه

خوشگله مبارکه😘

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

اگه زشته بگیدا ناراحت نمیشم

2706