1507
1521
عنوان

نظر بدید+عکس

351 بازدید | 36 پست

آیا این لباس قشنگه؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

نع

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

نع

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

اره فقط سوتین محکم ببند عالی میشه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒
8
برای چه مناسبتی 

نمی‌دونم فعلا همینجوری خریدمش.بنظر شما واسه عروسیا خوب میشه؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
من عین این لیموییشو دارم 😍

مبارک باشه عزیزم.چن گرفتی شما

1474
قشنگه مبارکت باشه

ممنون عزیزم 😘

قشنگه مبارکت باشه

ارزونه یاگرون شما چند خریدی

۴۲۰

جدی ۴۲۰🙄

نمی ارزه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر  بعدش بیا عطر بزن و یه چای دم کن کنار پنجره بشین و چایتو بخور💜                                                             ارامش از این بالاتر؟                
1514