2726

خانوما تا به حالا پیش اومده زنی تووو ماه آخر بارداری بهش گفته باشن وزن بچه کمه. ب یکی از آشناهامون دکتر اینو گفته و گفته دوباره برو سونو بده

با اجازه استارتر عزیز

خانما برایتاپیکم گزارش بزنید حذف شه ایشالا به هر چی که خواستین برسین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3460031/ت-ج-ا-و-به-نامزد?page=1

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

آره من. تا هفته ۳۲ رشد بچه خوب بود هفته ۳۴ گفتن رشدش عقب افتاده و تو هفته ۳۵ ختم بارداریم و دادن با مراقبت تو بیمارستان هفته ۳۷ زایمان کردم دخترم با وزن ۲۶۸۰ دنیا اومد.

به اصطلاح میگن iugr.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره من. تا هفته ۳۲ رشد بچه خوب بود هفته ۳۴ گفتن رشدش عقب افتاده و تو هفته ۳۵ ختم بارداریم و دادن با ...

مشکلی پیش نمیاد؟

2728
آره من. تا هفته ۳۲ رشد بچه خوب بود هفته ۳۴ گفتن رشدش عقب افتاده و تو هفته ۳۵ ختم بارداریم و دادن با ...

آخه این آشنامون هفته ی آینده تاریخ زایمان داره

بهش بگو پودر لیدی میل بخره از داروخانه برای رشد بچه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
بهش بگو پودر لیدی میل بخره از داروخانه برای رشد بچه

من سه ماه لیدی میل خوردم هیچ فایده ای برام نداشت اون هایی که iugr هستن چون جفت خوب خونرسانی نمیکنه رشد بچه عقب میفته.من هر چی ویتامین و پودر و غذاهای مقوی خوردم هیچ فایده ای نداشت.

من سه ماه لیدی میل خوردم هیچ فایده ای برام نداشت اون هایی که iugr هستن چون جفت خوب خونرسانی نمیکنه ر ...

آخه توو سونوهای قبل بهش نگفتن. هفته ی آینده زایمان داره امروز بهش گفتن

آخه این آشنامون هفته ی آینده تاریخ زایمان داره

چه بهتر پس مشکلی نداره بگو نگران نباشه نهایتش وزن بچش یه مقداری کمه.

چه بهتر پس مشکلی نداره بگو نگران نباشه نهایتش وزن بچش یه مقداری کمه.

الان سونو داده بهش گفتن برو دوباره سونو بگیر

آخه توو سونوهای قبل بهش نگفتن. هفته ی آینده زایمان داره امروز بهش گفتن

مال منم یه دفعه ای فهمیدن البته چون شکمم خیلی کوچیک بود دکترم از اون اول به این قضیه مشکوک بود من زود زود سونو میرفتم واسه همین زودتر فهمیدم.

من اینقدر شکمم کوچیک بود اصلا معلوم نبود باردارم روزی که برای زایمان رفتم همه میگفتن این دختره رفت تو اتاق زایمان چیکار کنه😐😐😐

الان سونو داده بهش گفتن برو دوباره سونو بگیر

اشکال نداره دیگه الان بچه کامله سونو هم بکنن و بگن بره برای زایمان اصلا نگرانی نداره بچه کامله و چیزیش نمیشه.

2706