2737
2739
من 87کیلو بودم بعد زایمانم .الان 60.😍.قدمم165.دخترم که دنیا اومد 3ماهه شد شروع کردم حلقه زدن از روز ...

چجوری کم کردی منم ۸۶ کیلوام قد ۱۶۴ چیکار کردی بجز حلقه زدن با صنت کوچیک نشد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری کم کردی منم ۸۶ کیلوام قد ۱۶۴ چیکار کردی بجز حلقه زدن با صنت کوچیک نشد؟

باسنم بخاطر بارداری خیلی بزرگ شده بود زایمانم طبیعی بود لگنم باز شده بود .خیلی خجالت میکشیدم هرجا میرفتم با چادر .حتی تو خونه کسی میومد با چادر بودم .دیگه این حلقه خیلی راختم کرد.هیکلم کلا درست شد هرکی منو میدی میگفت انگار نصف شدی .اینقد خوشحال میشدم .ولی بدی که داشت صورتمم لاغر شد 

خواهش گلم میفرستم فقط یک چیزی که گفت باید هرروز یک ساعت پیاده روی سریع کنم 

اهان مرسی عزیزدلم تقریباوزن وقدمون یکیه اگه دوست داشتی رژیموبفرست باهم شروع کنیم وبه هم خبربدیم اگه میخوای که اراده مون قوی بشه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2728
باسنم بخاطر بارداری خیلی بزرگ شده بود زایمانم طبیعی بود لگنم باز شده بود .خیلی خجالت میکشیدم هرجا می ...

با صنت یعنی کوچیک شد؟ من نمیخوام کوچیک بشه فقط حلقه زدی غذا اینا چی میخوردی

اهان مرسی عزیزدلم تقریباوزن وقدمون یکیه اگه دوست داشتی رژیموبفرست باهم شروع کنیم وبه هم خبربدیم اگه ...

حتما عزیزم من خودمم منتظرم بفرستن برام ببینم باید چی بخورم پول هم میدی برنامه نمیدن که باید هی بگی بهشون

با صنت یعنی کوچیک شد؟ من نمیخوام کوچیک بشه فقط حلقه زدی غذا اینا چی میخوردی

اره کوچیک شد .اخه من باردار بودم لگنم باز شده بود طبیعیخ بعدش برگرده به حالت اولش .حلقه واسه شکم بود ولی من کلی لاغر شدم .غذامم بخاطر شیردهی دنتونستم کم کنم.چندتا هم حرکات واسه لاغری ران از نت گرفتم انجام دادم

اره کوچیک شد .اخه من باردار بودم لگنم باز شده بود طبیعیخ بعدش برگرده به حالت اولش .حلقه واسه شکم بود ...

ببخشید یک سوال بعد زایمان لگن بزرگ میشه یعنی استخوان با سن یا چربی با سن؟

2738
حتما عزیزم من خودمم منتظرم بفرستن برام ببینم باید چی بخورم پول هم میدی برنامه نمیدن که باید هی بگی ب ...

میدن الکی نیست ایشالله باتوکل بخدامیتونی

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
الان ۱۰۳ کیلویی؟ زایمان کردی یا نه از بی تحرکی و خوردن؟ من دوساله چاق شدم قبلا ورزش میکردم همین کا ک ...

بله نه عزیزم زایمان نکردم، مجردم، خوردن البته من همیشه پرخور بودم ولی چاق نمی شدم اونقدر که لج همه در میومد ولی خب از حدود ۱۸ ماه قبل کلا همه چی عوض شد

کیمیاگر شده ام ...
بله نه عزیزم زایمان نکردم، مجردم، خوردن البته من همیشه پرخور بودم ولی چاق نمی شدم اونقدر که لج همه د ...

منم دوساله که چاق شدم و اقدام کردم دکتر تغذیه رفتم رژیم بگیرم شما هم میخوای شروع کن از فردا کم بخور منم از فردا میخوام شروع کنم حالا هروقت رزیمم و برام بفرستن میزارم اینجا اگ خواستین شما هم استفاده کنین چون چاقی خیلی عوارض داره من الان همش اذیت میشم همش بیحالم غلظت خون دارم یکم میدوام تپش قلب میگیرم

منم دوساله که چاق شدم و اقدام کردم دکتر تغذیه رفتم رژیم بگیرم شما هم میخوای شروع کن از فردا کم بخور ...

عوارضش یه طرف متاسفانه مدل چاق شدن من هم خیلی بده... من چندین ماهه حجم غذام رو نصف کردم عزیزم ولی اونقدر زیاد میخوردم که با نصف کردنش لاغر نشدم. حتی ثابت هم نموندم، فقط سرعت چاق شدنم کم شد

کیمیاگر شده ام ...
شکم فجیع، پهلو مقداری، سینه هم زیاد

شکم و پهلو خیلی بده من فقط این دوتا آزارم میده 

تنقلات و کلا حذف کن قند و اینای غیرطبیعی و حذف کن همه چی سالم بخور برنج کم بخور شام ساعت ۷ بخور که زودتر هضم بشه ناهار خیلی کم بخور 🥰اینارو خودمم رعایت نمیکنم ولی اصولش اینه😂

2706