2726

من ۸۸کیلوهستم قد۱۶۵دارم میرم باشگاه که به امیدخداکم کنم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶۳ قد و الان ۷۰ کیلو دارم کالری شماری میکنم برای کاهش ولی این راه کار تفننی انتخاب کردم چون میدونم راهش این نیست ولی خب کم می کنه بیشتر روش پل مکنا رو قبول دازم

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
2728
من ۸۸کیلوهستم قد۱۶۵دارم میرم باشگاه که به امیدخداکم کنم

منم ۸۶ قدم ۱۶۴ اداره برای باشگاه ندارم خیلی تنبلم ولی دکتر تغذیه رفتم از فردا رژیم و شروع میخوام کنم 

۱۶۳ قد و الان ۷۰ کیلو دارم کالری شماری میکنم برای کاهش ولی این راه کار تفننی انتخاب کردم چون میدونم ...

تا اضافه وزنت بیشتر نشده کم کن لاغر کن چون من ۶۰ کیلو بودم روز یه روز اضافه شد وزنم و اهمیت ندادم تا الان که ۲۰ کیلو اضافه وزن گرفتم 

منم ۸۶ قدم ۱۶۴ اداره برای باشگاه ندارم خیلی تنبلم ولی دکتر تغذیه رفتم از فردا رژیم و شروع میخوام کنم ...

ایشالله باتوکل برخداباهم لاغرمیکنیم دکترتغذیه نکته ای اگه گفته به منم بگولطفا

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
ایشالله باتوکل برخداباهم لاغرمیکنیم دکترتغذیه نکته ای اگه گفته به منم بگولطفا

باشه عزیزم بهت میگم ایشالله فعلا که قرار بود منشی تلگرام بفرسته برام نفرستاده

باشه عزیزم بهت میگم ایشالله فعلا که قرار بود منشی تلگرام بفرسته برام نفرستاده

مرسی اگه فرستادبه منم بگوعزیزدلم مرسی😍😍😍😍

بله البته ۶۲-۶۳ بودم همیشه تا حدود ۱۸ ماه پیش

الان ۱۰۳ کیلویی؟ زایمان کردی یا نه از بی تحرکی و خوردن؟ من دوساله چاق شدم قبلا ورزش میکردم همین کا کنار گذاشتم شروع کردم به خوردن چاق شدم

من 87کیلو بودم بعد زایمانم .الان 60.😍.قدمم165.دخترم که دنیا اومد 3ماهه شد شروع کردم حلقه زدن از روزی یه رب شروع کزدم تا شد روزی یک ساعت .الا 15ماهشه دخترم .ولی من خرداد 60کیلو شدم الانم ثابته وزنم .فقط از همون خرداد حلقه رو کنار گذاشتم دوباره شکم در اوردم ولی وزنم ثابته.نمیدونم چرا .باز میخوتم حلقه بزنم این شکم بره.

2706