2733
2734
پسرم پارسال عمل شد. ۶ سال تمام بود لوزه های حلقی و سوم رو در آورد .خیلی خوب شد یهو بعد عمل ۴ کیلو چا ...

من به دکتر گفتم کوچیکه یکم بزرگ شه گفت ما از سه سال عمل میکنیم یکم اسپری داده گفت تا ده روز خوب نشد بیارین واسه عمل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمل سختیه ولی به سختیهاش میارزه. بعد از عمل مشکل بلع دارن مایعات و بستنی باید بخوره. دو سه روز صحبت نمیتونه بکنه. شاید موقع آب خوردن یکی دو قطره هم از بینیش بیاد.صداش تا یکی دو هفته تغییر میکنه.  اینا همش طبیعیه و خوب میشه. وقتی خوب شد دیگه گلودرد چرکی نمیگیره و بسختی عفونت گوش میگیره روی اشتهاش تاثیر مثبت داره بعضی چیزا که نمیخورد ممکنه دیگه بخوره

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2731
من به دکتر گفتم کوچیکه یکم بزرگ شه گفت ما از سه سال عمل میکنیم یکم اسپری داده گفت تا ده روز خوب نشد ...

کوچیک باشه راحتتر تحمل میکنه. هرچی بزرگ میشن عمل سختتر میشه. اینم بگم اگه منتظری با دارو خوب بشه نمیشه که نمیشه بیخودی بچه رو با داروهای شیمیایی اذیت نکن

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
پسرم پارسال عمل شد. ۶ سال تمام بود لوزه های حلقی و سوم رو در آورد .خیلی خوب شد یهو بعد عمل ۴ کیلو چا ...

من به دکتر گفتم کوچیکه یکم بزرگ شه گفت ما از سه سال عمل میکنیم یکم اسپری داده گفت تا ده روز خوب نشد بیارین واسه عمل