2726
عنوان

ینی بعضی وقتا از هرچی هم جنسمه متنفر میشم ...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 54 پست
عاشق شده نزار شوهرم وارده رابطه بشه دیگه نمیتونی جلوشو بگیری 

اصن شوهره پیامارو ندیده و نمی بینه چون پیج کاریه و دوستم درست کرده فقط دسته دوستمه😂

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
شعرو ور گفته! 

😂👌🏻

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه پیامای دیگم داده بود

این که چیزی نیست شوهرموسالگرد عقد وتولدموتویه ردزه تواینستا پست گذاشته بود بایه عالمه عکس ازباهم بودنمون وتبریک نوشته بودو این حرفا یه عوضی بهش پیام داده بود که خانمتون اصلیتش افغانیه اخه شبیه افغانیاست !وشماخیلی ازش سرترید چطوری گرفتینش 😐انقدزور بهم داشت که نگو 

if you can't be kind,be quiet😏
2728
اه حالم بهم میخوره از دخترااا🙁

دوسته من بابته اون همه پیام فقط بهش گفته بود واقعا برای هم جنسم ک شما باشی متاسفم 

انقد عصبانی بودم ک چرا خرید ه ب در و  پیکرش

تازه پیامای دیگم داده بود

چه ادم های روانی زیاد شدن😒

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
این که چیزی نیست شوهرموسالگرد عقد وتولدموتویه ردزه تواینستا پست گذاشته بود بایه عالمه عکس ازباهم بود ...

واااا😐

اصن شوهره پیامارو ندیده و نمی بینه چون پیج کاریه و دوستم درست کرده فقط دسته دوستمه😂

گول خورده بدبخت...تازه اگ دسشم رو شه باز زبونش درازه میگه میدونسم دس شوهرت نبوده دایرکت اومدم!!

دورَم زَد سَرش گیج رَفت افتاد جلو پام 😁😎😉
تاپیک یه طرف        فقط امضات    

جوووون 😉💖

گول خورده بدبخت...تازه اگ دسشم رو شه باز زبونش درازه میگه میدونسم دس شوهرت نبوده دایرکت اومدم!!

😂😂اره والا

چه ادم های روانی زیاد شدن😒

واقعا

2706