2703
2553
عنوان

چطوری موضوعو به خانواده شوهر بگیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 96 پست

این خانواده داغونو از کجا اورده شوهر ت اسی

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

چه جوری نداره.اخرهای بارداری بگین پسره سونو قبلی اشتباه شده.ما دو تا تو فامیلمون واقعا سونو اشتباه گفت .اولی ۷ ماهگی مشخص شد دومی ۸.تازه دومی اشتباه گفتن دختره سیسمونی خرید همه چی صورتی بعد معلوم شد پسره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلایه خانم مجلسی میگفت چشم زخم وایناهمش به اراده خداونده..یعنی تااراده خداوندنباشه کسی نمیتونه ذره ای به کسی آسیب بزنه..فقط اینی ک میبینی طرف تایه چیزمیگ یه چیزی میشه ازبدشانسیش بوده که واسطه این کارواراده خداوندشده..میگفت حتی تاپیامبرم نمیتونست بدون اراده خداوندکاری انجام بده..این چشم زخمی ک میگن و...همش ساخته ذهن ماست ک میخواییم تایه اتفاقی برامون میفته بندازیم گردن این واون بگیم چون اون اون روزاینوگفت اینجوری شدا؟؟نخیرتاخدانخوادبرگی ازدرخت نمیوفته اگرم چیزی شده خودخداخواسته این اتفاق برات بیفته

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
ما تو خانواده خودمون میگیم خدا به هرکی دختر بده میلیاردر میشه پسر بده میلیونر میشه, اینا میگن خدا به ...

ما هم مبگیم خدا هرکیو دوسش داشته باشه بهش دختر میده

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2720
اصلایه خانم مجلسی میگفت چشم زخم وایناهمش به اراده خداونده..یعنی تااراده خداوندنباشه کسی نمیتونه ذره ...

خانم جلسه ایبه قران‌نخونده بوده چشم زخم تو قران هست و واقعا وجود داره

دخترم همه زندگیمه
خب میمیره , سر زا باید برم عزاداری😂

بگو سونوگرافی  اشتباه کرده بوده

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
2714
ما تو خانواده خودمون میگیم خدا به هرکی دختر بده میلیاردر میشه پسر بده میلیونر میشه, اینا میگن خدا به ...

وایی مگ هنوز این افکار هس🤔🤔🤔🤔🤔

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘

اصلا نگو بزار دنیا بیاد بعد حالشون گرفته بشه 😂فقط اون لحظه قیافشون دیدن داره

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
اگر به خاطر چشم زخم نگفتین پسره اتفاقا اشتباه کردین اگر گفته بودیم الان عادی شده بود براشون اینجور ک ...

همین دیگه چون میدونستیم اینا پسر دوستن گفتیم اگه بگیم پسره یه چشی میزنن بلایی سر بچه طفل معصوم میاد , بگیم دختره چون اینا دختر دوس ندارن دلشون خنک میشه چش نمیزنن

اینا تا فهمیدن من باردارم تست ابن سینا گرفتن برام زرت پسر اومد بخدا من به هفته نکشید راهی بیمارستان شدم نزدیک بود بچم سقط شه مشکل کلیه پیدا کردم, بعدش عمل کردم لوله گذاشتن تو کلیم هنوزم لوله هستش 

اصلا لازم نیست بگید وقتی دنیا اومد میفهمن مگه میخوان سیسمونی بگیرن واست بزار تو کف بمونن بعدم بگید ع ...

منم دختر باردارم و با اینکه میدونم خانواده شوهرم دلشون میخواست پسر باشه ولی بی صبرانه منتظرم دستای ناز دخترمو ببوسم 

رستا دختر قشنگم همه دار و ندارم ❤

واقعا دختر رحمته هم نعمته ما هم بعد از دخترم کلی وضعمون تغییر کرد . شوهر منم بشدت پسریه ولی دخترا رومیبینه میگه واقعا دوستام که دختر دارن از نظر مالی بالاترن . حالا صد درصد نیست ولی برای ما که روزی داشت 

دخترم همه زندگیمه
2706