2410
2553

امضا رو🤪

فهمیدم‌چرا دوست پیدا نمیکنی😂

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
برعکس تو من تو چند دقیقه دوست پیدا میکنم دکترمیرم دوست پیدا میکنم خرید میرم همینطور هرجا برم راحت دو ...

خوش به حالت

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش تواین دوره زمونه دوست نداشته باشی راحت وبی دغدغه زندگی ادما گرگ شدن ‌نمیشه ب کسی اعتمادکرد،راحت میان خونت وحرفاتوب اینواون میبرن میگن وهزارتاچیزدیکه دیدم ک میگم😭

2720
امضا رو🤪 فهمیدم‌چرا دوست پیدا نمیکنی😂

😆😆😆نه این که تکه کلام مادر شوهرمه به پسراش

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
من کردستان نیومدم تا حالا اره اصفهان شهر خوبیه  بچه داری؟

بله دارم یه دونه پسر شما چی

من برعکس توهستم اسی.خدایی هرجا میرم دوست و رفیق پیدا میکنم اما خودم دوست ندارم زیاد باهاشون رابطه بگیرم.تو همین سایت هم کلی درخواست دوستی دارم اما هیچکدوم قبول نکردم حوصله چت خصوصی ندارم.یکی ازدلایلش شاد بودن و روابط اجتماعی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منم خیلی دوست ندارم

یعنی نمی دونم هرجا میرم (محیط جدید) کسی سمتم نمی یاد

همه فکر می کنن مغرورم

درصورتیکه کم رو هستم و عملا حرفی هم ندارم که بزنم

کلاس هایی که میرم همیشه تنهام

ولی خدا رو شکر از دانشگاه، چند تا رفیق داره (البته به خاطر خاصیت زندگی خوابگاهیه) . وگرنه همکلاسیام که مال اون شهر اصلی دانشگاه بودن فوق العاده بیخود بودن باهام

2714
منم خیلی دوست ندارم یعنی نمی دونم هرجا میرم (محیط جدید) کسی سمتم نمی یاد همه فکر می کنن مغرورم در ...

من اصلا تا میام حرفی برای گفتن پیدا کنم موضوع بحث عوض میشه حالا من خوبم شوهرم که اصلا کسی ندونه فکر میکنه دور از جون زبون نداره کلا...پسرم میریم هر جا مهمونی میگه مامان بریم جیغ میزنن

نه من  ندارم فعلا

ان شاء الله سلامت باشی

مال کدوم شهری؟

سنندج

2706