2737
2734
عنوان

تعین جنسیت

440 بازدید | 31 پست

سلام من یه دختر دارم میخوام اگه خدا بخواد بچه دومم پسر شه هر نظری دارین ممنون میشم بزارین...هر پیشنهادی...هر دکتری....هر مرکزی میدونیین بی زحمت راهنمایی کنید..؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

عزیزم تو روز تخمک گذاری رابطه داشته باش ۹۹ درصد پسره

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالت فرصت اینوداری دومیت پسرباشه

من پارسال دنبال این چیزابودم که ناخواسته حامله شدم ودومیمم دخترشد😭😭

انشالله یه گل پسرنصیبت بشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2728
عزیزم تو روز تخمک گذاری رابطه داشته باش ۹۹ درصد پسره

من که دوتادختردارم چندسال دیگه بخوام میتونم به این روزتخمک گذاری اعتمادکنم وبااین روش پیش برم؟؟یاریسکه؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
من که دوتادختردارم چندسال دیگه بخوام میتونم به این روزتخمک گذاری اعتمادکنم وبااین روش پیش برم؟؟یاریس ...

لطفا جوابتون رو دادن منم لایک کنین بیام بخونم. منم دوس دارم بدونم چجوری پسر شه

من که دوتادختردارم چندسال دیگه بخوام میتونم به این روزتخمک گذاری اعتمادکنم وبااین روش پیش برم؟؟یاریس ...

اگه شوهرت مشکلی نداره از نظر اسپرم قوی و خوب باشه اره مستونی اعتماد کنی عزیزم

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
اگه شوهرت مشکلی نداره از نظر اسپرم قوی و خوب باشه اره مستونی اعتماد کنی عزیزم

قوی نبوده که دوتادخترداریم دیگه😣😣زودا ن ز ا ل هم هست،من قبل ازاون به ا و ر گ ا س م نمیرسم

2738

دوستان من بچه اولم تحت نظرو رژیم بودم پسر شد اما تو۲۵ هفته پارگی کیسه اب وزایمان زودرس..‌بعد ۶ماه دوباره بارژیم وتخمک گذاری وشستو شو وهمه چی دخترشد ناشکری نمیکنم دختر خیلی هم خوبه 

اما خودتون مردا رو بهتر میشناسین عاشق پسر هستن 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

البته دختر من الان۳ماهشه واسه ۲سال اینده میخوام برنامه ریزی کنم دوست جونیا

قوی نبوده که دوتادخترداریم دیگه😣😣زودا ن ز ا ل هم هست،من قبل ازاون به ا و ر گ ا س م نمیرسم

گلم ب خیلی چیزا مربوط میشه زود انزالی نشونه ی اسپرم ضعیف نیست ببین برای پسردار شدن باید رابطتون کم باشه و درنهایت فقط روز تخمک ءداری و روز بعدش ک باعث میشه اسپرم قوی تر باشه بعد اگه فضای رحم اسیدی باشه احتمال دختر شدن بالاس و اگه قلیایی باشه احتمال پسر شدن جنین تو زمان تخمک گذاری اصولا رحم قلیاییه ولی میتونی جهت اطمینان قبلش با سرنگ یا اپلیکاتور رحمتو با اب و جوش شیرین شست و شو بدی و توجه کن ک اسپرم yفقط ۲۴ساعت تو واژن زنده اس ولی اسپرم xتا ۵ روز پس رابطتو زمانی ک تصمیم ب بارداری داری محدود ب روز تخمک گذاری و بعدش کن و سعی کن هم خودت هم همسرت از چند ماه قبل گرمیجات بیشتر بخورین

گلم ب خیلی چیزا مربوط میشه زود انزالی نشونه ی اسپرم ضعیف نیست ببین برای پسردار شدن باید رابطتون کم ب ...

آره رحم من اسیدی هستph۵

دیگه من دومیمم دخترشده خیلی دوست داشتم دومیم پسربشه دیگه نیارم

ازسانسم رفتم دکتروایه تعیین جنسیت وبعدچندروزرعایت ازوقت پریودم گذشت،قبل اینکه دکتربرم نگوحامله بودم😭😭

اینچیرایی که گفتیوبمونه چندسال دیگه به دردم میخوره،مرسی

دوستان من بچه اولم تحت نظرو رژیم بودم پسر شد اما تو۲۵ هفته پارگی کیسه اب وزایمان زودرس..‌بعد ۶ماه دو ...

پس چطوردومین باردخترشد؟خوب رعایت نکردی؟

حالاشوهرمن عاشق دخترامونه به پسرم فکرنمیکنه حاملگیم کلاگریه میکردم وغصه میخوردم ولی شوهرم منوآروم میکردومیگفت من دخترامومیذارم روچسام باهزارتاپسرعوضش نمیکنم

ولی من آروم نمیشدم😭خیلی دلم پسرمیخواست

آره رحم من اسیدی هستph۵ دیگه من دومیمم دخترشده خیلی دوست داشتم دومیم پسربشه دیگه نیارم ازسانسم رفت ...

الهی ان شالله ک بعدی پسر بشه عزیزم هردوعزیزن و ادم دوست داره هردو جنسو داشته باشه ولی خوشحال باش الان دخترات خواهر دارن خواهر داشتن نعمته

2706