2733
2734
عنوان

سوال در باره ماشین لباسشویی

75 بازدید | 10 پست

سلام خانمهای گل چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید 

کسی اخیرا ماشین لباسشویی خریده؟اگه اره لطفا مشخصاتش رو بگین 

ایا واقعا کیفیت شستشوی بوش از سامسونگ بهتره؟

ایا خریدن ماشین لباسشویی ۹ کیلویی منطقی هستش؟ 

من خودم سامسونگ دارم دوازده سال کار کرده برام الان دیگه هر روز یه جاییش خراب میشه دوتا بچه کوچیک هم دارم و گاهی دو سه بار در روز روشنش میکنم به نظرتون با همین سر کنم یا برم جدید بخرم وقتی به قیمتش فکر میکنم منصرف میشم چیکار کنم به نظرتون🤔  

من حدود یکسالو نیمه بوش دارم ۸کیلویش خیلی راضیم 

قبلا ال جی داشتم راضی نبودم اکثرا چرک مرده میشدن لباسهام 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الجی بهتره توماشین لباسشویی ها؛اگ خواسی عوض کنی الجی بگیر تمیز میشورع.اگه زیاد لباس کثیف میکنی وهرروز لباس کثیف داری ۷کیلویی بخر.

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
2728
الجی بهتره توماشین لباسشویی ها؛اگ خواسی عوض کنی الجی بگیر تمیز میشورع.اگه زیاد لباس کثیف میکنی وهررو ...

یعنی از بوش بهتره؟ من ماشین ظرفشوییم بوش هست خیلی راضیم ازش لباس که اره زیاد دارم ولی به دفعات میریزم پس نه کیلیویی غیر منطقیه برای من نه؟

لباسهای ماهم جدیدا چرک مرد میشن چه مدلی گرفتین؟

ال جی نخری مزخرف ترینه ما ۴ نفر همزمان رفتیم خریدم همه لباسا کثیف میا بیرون

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
ال جی نخری مزخرف ترینه ما ۴ نفر همزمان رفتیم خریدم همه لباسا کثیف میا بیرون

نه اگه بگیرم حتما بوش میگیرم چون واقعا از ماشین ظرفشوییش راضی هستم ولی مدل های مختلف داره نمیدونم کدومش بهتره 

2738
یعنی از بوش بهتره؟ من ماشین ظرفشوییم بوش هست خیلی راضیم ازش لباس که اره زیاد دارم ولی به دفعات میریز ...

من ک الجی دارم و راضیم.اره ظرفشوییمم بوشه اونم خ خوبه.ماشین لباسشوویی بوشم ک بچه هامیگن خوبه ولی۹کیلویی نگیریا همون۷خوبه

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
نه اگه بگیرم حتما بوش میگیرم چون واقعا از ماشین ظرفشوییش راضی هستم ولی مدل های مختلف داره نمیدونم کد ...

۷ بوشو بگیر اگه جمعیتون زیاد نیس

البته تو ۷ پتو اینا ریسک بشوری

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒