1507
1411

من چون بیهوش شده بودم زیاد نمیتونستم بیدار بمونم مامانم اومد کنار تختم گفتم مامان دیدی بچه رو گفت آره اورد دیدمش خیلی خوشم اومد همش دوس داشتم نگاش کنم

خدایا بابت همه چیز شکر😄

من‌ک ۱۱هفتمه ازالان لحظه شماری میکنم ببینمش

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به امید روزی که همه منتظرا مامان شن😍😍😍به جای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ؛ هر لحظه از این دوران را ببلع! چرا‌که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجود خودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری....خدایا شکرت ممنون بابات هدیه قشنگت خودت مراقبش باش  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

من انقدر تو اتاق عمل ترسیده بودم هیچی نفهمیدم. تازه شبش فهمیدم وای بچمه 😱😂

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

من زایمانم طبیعی بود 

تا به دنیا اومدو دیدمش  اشکام شروع کرد به ریختن 

خیلی قشنگ بود بعدم گذاشته بودن روی ترازو نی نی ها رو‌ من میترسیدم اشتباه شه بچم با بقیه 😂با همون حالم همش چشمم دنبالش بود ای جانمممممم فداش شم 

موقع پسرم بغلش کردم دستش رو بوسیدم ،خیلی سرحال نبودم خوابم میومد، واسه دخترم کنا ر خودم خوابوندمش همش دلم تنگ میشد، تختی ک بچه توش بود وهی ب مامانم میگفتم ی مدلی بزار ک ببینمش سمت من باشه😊

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
1432

من 44 روز پیش زایمان طبیعی داشتم..تا درش آوردنو سروتهش کردن گذاشتنش رو شکمم فقط گفتم چقد شبیه شوهرمه و اسمشو آوردم..تا خواستم دست بکشم سرش ماما گفت عه دستتتت نزززن کثیفه😕خیلی حس خووبی بووود..دوست داشتم زودتر مامانمو شوهرم بیان ببیننش..بعدم دادن بغلم که بهش شیر بدم..دهنشو سمت سینه م هی باز میکرد بزارم دهنش..

منم بیهوشی بودم ساعت 3 شب بهوش اومدم دیگه خوابم نبرد تا ساعت 5 یا 6 بود که پرستار اومد گفت بیا این خاله پیرزن و ببین دیدم یه لبو کوچولو آورد گذاشت کنارم از بس قرمز بود😄با چشمای سیاه کوچولو داشت همه جا رو دید میزد😂خیلییییی کوچولو بود 2400 گرم خیلی حس خوبی بود

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
1396
الهی آمین من عاشق بچم  پسر خودم دیگه مردی شده کلاس هفتمه  اما از بس ویار بدی داشتم و&nbs ...

خداحفظش کنه.من بارداری راحت و بدون ویارداشتم.عملم هم عالی بود.یه کم شرایط مالیم به هم ریخته دست نگه داشتم.

کاربرجدید نیستم.
1508