2726
عنوان

نوزاد ۲۰ روزه ام

308 بازدید | 29 پست

سلام مامانا اگه کسی میدونه کمکم کنه

نوزاد ۲۰ روزه ام وقتی میخواد دسشویی کنه انقد زور میزنه و قرمز میشه ک بعدش مقعدش درد میکنه گریه میکنه

مقعدشم قرمز شده و دورش ترک خورده چیکار کنم زود خوب شه؟؟

🥰😍🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اطراف نافشو با روغن زیتون چرب کن

ب مقعدشم وازلین کودک بزن یکم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

یبوست داره؟!مدفوعش باید آبکی باشه، زور زدن و قرمز شدن پوست طبیعیه, _اما قرمز شدن اطراف مقعد و گریه کردن ،طبیعی نیست، 

اول از همه شیرخشک اگه میدی یکم رقیق تر کن

اگه شیر خودت رو میخوره ،آب بیشتری بخور و آلو و غذاهای ملین بخور ، بعد از هر بار مدفوع حتما با آب ولرم بشور ،کامل خشک کن و پماد یک دو سه ماستلا بزن، 

اگه خوب نشد میتونه نشانه آلرژی باشه و باید ببری دکتر

2706