2726
عنوان

فاميلمون همه فهميدن باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 41 پست
دیگه اگه پرسیدن انکار نکن ضایعس همه به من میگفتن شبیه حامله هایی چشمات حالتش فرق کرده میگفتم نه بخاط ...

مگه چشما چه شکلی میشه تو بارداری

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

من از تو بدتر بودم

بی بی چکم مثبت شد همه خبردار شدن کل فامیل شوهر و فامیلای خودم

البته خودمون بهشون میگفتیم و چون همیشه ازمون میپرسیدن

۵ ماه بعد ازدواجمون بود

کلا شوهرم اهل مخفی کاری نیست

تا از چیزی مطمئن نشده نمیگه ولی مطمئن ک شد اصلا دروغ نمیگه.منم پیشش یاد گرفتم 😁😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دیگه اگه پرسیدن انکار نکن ضایعس همه به من میگفتن شبیه حامله هایی چشمات حالتش فرق کرده میگفتم نه بخاط ...

خوب چرا انکار میکردی عزیز من😂😂😂

من هنوز خودم هم نفهمیده بودم باردارم چهار روز مونده بود به موعدم همکارم بهم میگفت تو بارداری از چشمات معلومه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
شمام اشتباه کردی کشورهای دیگه زیر هشت هفته ازمایش خون هم نمیگیرن

خب مثلا ک چی اگ قرار باش بیافته یا قلب تشکیل نشه ب فهمیدن بقیه یا نفهمیدنشون ربطی نداره دختر خالم ی سالم نبود عروسیش دوا درمون میکرد بعد 8 ماه اینا گفتن بارداره امروز فهمیدیم ولی وقتی زایمان کرد حساب کردم دیدم دوماهش بوده اونموقع ک گفته مثلا ک چی الان همه میگن خودش ادم بدیه فک میکنه همه مث خودش

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
خوب چرا انکار میکردی عزیز من😂😂😂 من هنوز خودم هم نفهمیده بودم باردارم چهار روز مونده بود به موعدم ...

آخه قبلش تو سه ماهگی یه سقط داشتم میخواستم مطمئن بشم میمونه بعد بگم بار قبل از سوال و جوابا بیشتر اذیت شدم تا از دست دادن بچم

خب مثلا ک چی اگ قرار باش بیافته یا قلب تشکیل نشه ب فهمیدن بقیه یا نفهمیدنشون ربطی نداره دختر خالم ی ...

عزیزم چرا اینقدر پرخاشگری میکنی برای این میگن یکم دیرتر به بقیه بگید که اگه مشکلی پیش اومد نخواید به صدنفر جواب بدی خودت اذیت میشی خداروشکر که بارداری شما سالم بود عزیزم

خب مثلا ک چی اگ قرار باش بیافته یا قلب تشکیل نشه ب فهمیدن بقیه یا نفهمیدنشون ربطی نداره دختر خالم ی ...

ربطی به فهمیدن نفهمیدن بقیه نداره

شما تجربه نکردی امیدوارم هیچ وقت نکنی، اگه خدای نکرده اتفاقی بیافته با این کارت ناخداگاه پای بقیه رو به زندگیت باز کردی که به اسم دلسوزی و دوستی و هر چیزی حالا کلی داستان داشته باشی

ادم‌واسه چی خودشو تو معرض این مسایل قرار بده

ادمی که خصوصی ترین مساله زندگیشو بخواد مطمین شه بد بگه میشه ادم بده؟

اگه بشه مشکل از اون دور و بری هاست که ارزش قایل نیستن واسه مسایل خصوصی ادم‌

خارج از ایران حاملگی با شنیدن ضربان قلب نرمال در هفته ی ۸ تایید میشه، قبلش اصلا ازمایشی نمیکیرن، چرا ادم باید قبل تایید واقعی جار بزنه همه جا؟

پنج ماه از ازدواجتون گذشته بود میپرسیدن ازتون راجب بچه؟

از اول ازدواج همه میپرسیدن

البته ب شوخی و عادی 

تاکیید کردن و بدجنسی نبود

آخرین بار ک ازمون میپرسیدن گفتیم آره و خیلی خوشحال شدن

آخرین باری ک رفتیم خونه پدر شوهرم.دم در حیاط بودیم.خواهر شوهرم اومد دم در.گفت بابا میگه تا دست و پا(منظورش بچه بود😂)درست نکردین نیاین

البته شوخی میکرد

ماهم بزور اومدیم تو خونه و شوهرم ب باباش گفت دوباره پدربزرگ شدی 😁

خواهرای شوهرم از خوشحالی گریه میکردن و منو بغل گرفته بودن

خیلی صحنه ی احساسی و رمانتیکی بود 😁

ایام محرم بود و یروز رفته بودم حسینه همه ی فامیلامون ازم میپرسیدن بچه گیرت نیومده؟منم تک تک میگفتم آره

خلاصه ک همه فهمیدن.هنوز سونو واسه قلبش هم نرفته بودم

شوهرم گفت چون دل و نیتت پاک و صافه خدا هم شرمندت نمیکنه و نترس از چیزی

خدا رو شکر همه چی ب خوبی گذشت و الانم بچم یکسال و نیمشه 😍😍😍

آخه قبلش تو سه ماهگی یه سقط داشتم میخواستم مطمئن بشم میمونه بعد بگم بار قبل از سوال و جوابا بیشتر اذ ...

وای عزیزم 🥺🥺🥺 منم دو تا بارداری پوچ داشتم ولی به خانواده همسرم نگفته بودم

با این حال وقتی آزمایشم مثبت شد به خواهرشوهرم گفتم میخواستم بگم تا حواسشون باشه مهمونی نخوان و بیشتر حواسشون باشه 🤪 خلاصه پشت تلفن از شدت خوشحالی جیغ و داد کرد شروع کرد قربون صدقه رفتن دیگه دختر خاله ش هم اونجا پیشش بود فهمید

دیگه مجبور شدم بهش بگم دو تا سقط داشتم دختر خاله هه رو شیرفهم کنه تا تشکیل قلب به احدی نگه

حالا رفتیم خونشون دخترخاله تاااابلو همش میگفت شما برنج زعفرونی نخور اینو برای شما جدا درست کردم این ال اون بل خلاصه هر کی نمیدونست هم بو برده بود دیگه خودمو زدم به بی عاری حرص نمیخوردم خنده م میگرفت فقط

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706