2410
2553
عنوان

فاميلمون همه فهميدن باردارم

1135 بازدید | 41 پست

تازه شش هفتم بيشتر نيست دوست نداشتم كسي بفهمه تا وقتي كه قلب ني ني تشكيل نشده الان همه ميگن بارداري منم ميزنم زيرش خونواده شوهرم همه جا پخشش كردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

واااا برا چی مثلا زیرش میزنی من 4 روز بعد پریودیم بی بی چک زدم مثبت شد ساعت 11 شب رفتیم درمانگاه محل با خواهرشوهرم 12 ربع ج داد مثبت ب خونوادم خبر دادم همون موقع با اینک اصلا باورم نمیشد با دوبار حامله شم پروفایلمو عوض کردم بارداری گذاشتم با اینک خودمم باورم نمیشد

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘

باز خوبه تو بارداری .من با شوهرم دعوام شو مادرشوهرم از مامانم پیش یکی از فامیلا پرسید اینا چرا دعواشونه دختر تو اله و بله مامان منم راستشو گفت که پسرت بجه نمیخواد و دختر من میخواد الان همه میدونن ماتو فکر بچه ایم😣😣😣

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

عجب دهن لقایی هستن گفته بودین نگن و گفتن؟😐 به شوهرت بگو این اتفاق باعث شده بهت استرس وارد شه و بارداری به خودی خود پر از تنش و نگرانی هست دیگه این نگرانی ها نباید به وجود میومد

فقط همینو بگو و تا جایی که میتونی بولد کن 

کاری کن دفعات بعد خودش بهت بگه به خانواده م هیچی نگو

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

دیگه اگه پرسیدن انکار نکن ضایعس همه به من میگفتن شبیه حامله هایی چشمات حالتش فرق کرده میگفتم نه بخاطر حساسیته اینجوری شدم تا ۴ ماهگی نگفتم بعدا که فهمیده بودن میگفتن حساسیتت مبارک باشه😕

2706