1676
1605
عنوان

فاميلمون همه فهميدن باردارم

560 بازدید | 41 پست

تازه شش هفتم بيشتر نيست دوست نداشتم كسي بفهمه تا وقتي كه قلب ني ني تشكيل نشده الان همه ميگن بارداري منم ميزنم زيرش خونواده شوهرم همه جا پخشش كردن 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

واااا برا چی مثلا زیرش میزنی من 4 روز بعد پریودیم بی بی چک زدم مثبت شد ساعت 11 شب رفتیم درمانگاه محل با خواهرشوهرم 12 ربع ج داد مثبت ب خونوادم خبر دادم همون موقع با اینک اصلا باورم نمیشد با دوبار حامله شم پروفایلمو عوض کردم بارداری گذاشتم با اینک خودمم باورم نمیشد

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
1668

باز خوبه تو بارداری .من با شوهرم دعوام شو مادرشوهرم از مامانم پیش یکی از فامیلا پرسید اینا چرا دعواشونه دختر تو اله و بله مامان منم راستشو گفت که پسرت بجه نمیخواد و دختر من میخواد الان همه میدونن ماتو فکر بچه ایم😣😣😣

انشالله به خواست خدا مادر یه گل پسر سالم و ناز خواهم بود ......بگو انشاالله

عجب دهن لقایی هستن گفته بودین نگن و گفتن؟😐 به شوهرت بگو این اتفاق باعث شده بهت استرس وارد شه و بارداری به خودی خود پر از تنش و نگرانی هست دیگه این نگرانی ها نباید به وجود میومد

فقط همینو بگو و تا جایی که میتونی بولد کن 

کاری کن دفعات بعد خودش بهت بگه به خانواده م هیچی نگو

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

دیگه اگه پرسیدن انکار نکن ضایعس همه به من میگفتن شبیه حامله هایی چشمات حالتش فرق کرده میگفتم نه بخاطر حساسیته اینجوری شدم تا ۴ ماهگی نگفتم بعدا که فهمیده بودن میگفتن حساسیتت مبارک باشه😕

دیگه اگه پرسیدن انکار نکن ضایعس همه به من میگفتن شبیه حامله هایی چشمات حالتش فرق کرده میگفتم نه بخاط ...

مگه چشما چه شکلی میشه تو بارداری

انشالله به خواست خدا مادر یه گل پسر سالم و ناز خواهم بود ......بگو انشاالله

من از تو بدتر بودم

بی بی چکم مثبت شد همه خبردار شدن کل فامیل شوهر و فامیلای خودم

البته خودمون بهشون میگفتیم و چون همیشه ازمون میپرسیدن

۵ ماه بعد ازدواجمون بود

کلا شوهرم اهل مخفی کاری نیست

تا از چیزی مطمئن نشده نمیگه ولی مطمئن ک شد اصلا دروغ نمیگه.منم پیشش یاد گرفتم 😁😍

تمام پول ها ، فرصت ها و تجملات این دنیا ، در مقابل ثروتی که من دارم و آن تو هستی،،ناچیز است..باعث افتخارمی همسرِ خوبم ❤❤
دیگه اگه پرسیدن انکار نکن ضایعس همه به من میگفتن شبیه حامله هایی چشمات حالتش فرق کرده میگفتم نه بخاط ...

خوب چرا انکار میکردی عزیز من😂😂😂

من هنوز خودم هم نفهمیده بودم باردارم چهار روز مونده بود به موعدم همکارم بهم میگفت تو بارداری از چشمات معلومه

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1645