2733
2734

آقا ما ی همسایه داریم ک خیلی سو استفاده گره..من قبل اینکه دخترم ب دنیا بیاد باهاش خیلی صمیمی و راحت بودم..شاید باورتون نشه ولی هر روز بدون استثنا میومد ی چی ازم میبرد...ی روز نون..ی روز خیار...ی روز گوجه...سبزی خورشتو همه چی خلاصه...ادامشو تو پست بعد میگم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خلاصه من از وقتی دخترم ب دنیا اومد رابطمو دیگه باهاش قط کردمو فقط در حد سلام علیک بودم....همسر من تو ی شرکت مواد خوداکی هستن...چن روز پیش اومد گفت ب شوهرت بگو فلان چیزو واسم بیاره....اینم بگم پول نمیده اصلا

منم خودمو زدم ب اون راهو ب شوهرم نگفتم...حالا امروز زنگ زوم واسم ناهار بیارن....رفتم پایین ک بگیرم...اونو شوهرش دم در بودن...سلام کردم...جواب سلاممو نداد😡😡😡

2738
خلاصه من از وقتی دخترم ب دنیا اومد رابطمو دیگه باهاش قط کردمو فقط در حد سلام علیک بودم....همسر من تو ...

بهش بگو شرکتشون خرده فروشی نداره

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

الان انقد حرصیم انقد حرصیم ک دارم سکته میکنم...آخه ادم انقد بی شعورو مفت خور...خاک تو سرش...حالا ی چی بگید دام خنک شه...دارم از حرص میمیرم😒

منم خودمو زدم ب اون راهو ب شوهرم نگفتم...حالا امروز زنگ زوم واسم ناهار بیارن....رفتم پایین ک بگیرم.. ...

عجب از این‌ادمای بی جنبه و سواستفاده گره توام بهش کاری نداشته باش دیدیشم بی تفاوت باش انگار نمیشناسیش

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
الان انقد حرصیم انقد حرصیم ک دارم سکته میکنم...آخه ادم انقد بی شعورو مفت خور...خاک تو سرش...حالا ی چ ...

بهتر عزیزم دیگه توام بهش سلام نده از شرش خلاص شدی دیگه نمیاد گدایی

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
منم خودمو زدم ب اون راهو ب شوهرم نگفتم...حالا امروز زنگ زوم واسم ناهار بیارن....رفتم پایین ک بگیرم.. ...

به جهنم بزار بسوزه عالییی شد دیگه کلا انگار همدیگه رو نمیشناسید سلامم نکن سلامم کرد جوابشو نده😂 من بجات از دست این بیشعور کمرم رگ به رگ شد

عجب از این‌ادمای بی جنبه و سواستفاده گره توام بهش کاری نداشته باش دیدیشم بی تفاوت باش انگار نمیشناسی ...

دارم میمیرم از حرص..انگار ک وظیفمه خو برو از سوپر بگیر...حتما باید مفت گیرت بیاد....بعد انقد بی ارزش باشی ک جواب سلام ندی😤😤

2706