2726
عنوان

شما تو بارداری سس مایونز میخوردین؟ فست فود چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 49 پست

من تو بارداری همه چی خوردم خداروشکر هم بارداری سالم و راحتی داشتم اما دخترم سالم بدنیا اومد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
چرا من ميخوردم  فست فود و پفك نميخوردم زياد ولي سس مايونز رو سالاد ميزدم، يا تو الويه و سالاد ...

منم. فست فود و پفک نه. ولی امروز نهار کتلت و سالادداشتم با مایونز خوردم. ولی میگن بخاطر تخم مرغ خام نباید خورد

دنیام بچه هام 🥰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه میگن سس مایونز خیلی مضره بخاطر تخم مرغ خام. کلا دسر هاییم که تخم مرغ خام دارن نباید خورد🙁

الان که عزیزم تو هرچی میخوای بخوری دور از جونت میگن سرطانزاس و فلانه و بهمان فعلا اگه با این ذرت ها و مرغ و روغن هایی که خوردیم و الان گندش دراومده نمیریم خدارو باید شکر کنیم.

همه جی بخور زیاده روی نکن

پروفایلم دخترمه😍
2728

فست فود فقط مرغ سوخاری یا فیله، اونم فقط دو، سه بار خوردم، سس مایونز هم چند باری خوردم ولی مراعات زیاد میکنم، سوسیس و کالباس و پنیر پیتزا لب نزدم تا حالا که 7 ماهمه

منم. فست فود و پفک نه. ولی امروز نهار کتلت و سالادداشتم با مایونز خوردم. ولی میگن بخاطر تخم مرغ خام ...

حالا كه خوردي تموم شده

ولش كن استرس نگير

منم خوردم الحمدلله دخترمم پيشم خوابه

والا استرس از همه چي بدتره

دست به گوشی هم بودید؟

اره تا دلت بخواد.تازه هرروز حسابی میرقصیدم و تمام کارای خونموخودم میکردم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
فست فود فقط مرغ سوخاری یا فیله، اونم فقط دو، سه بار خوردم، سس مایونز هم چند باری خوردم ولی مراعات زی ...

پنیر پیتزا مشکلی نداره من تو غذا هام استفاده میکنم

دنیام بچه هام 🥰  
الان که عزیزم تو هرچی میخوای بخوری دور از جونت میگن سرطانزاس و فلانه و بهمان فعلا اگه با این ذرت ها ...

دقیقا همینه ولی ادم میگه حداقل ها رو رعایت کرده باشه. سر پسرم خیلی خود دار بودم الان نمیدونم چرا نمیتونم 

دنیام بچه هام 🥰  
پنیر پیتزا مشکلی نداره من تو غذا هام استفاده میکنم

من دکترم اوایل میگفت نخور دیگه منم کلا نخوردم، کلا استرسیم ولی هر چی بیخیالتر باشیم بهتره قدیما که همه چی مامانامون سر ما خوردن‌ هیچیمونم نشده

2706