1507
1520

بارداری اولم خیلی رعایت میکردم اصلا لب به فست فود، سس مایونز، پفک سوسیس و کالباس نزدم. الانم نمیخورم زیاد. تک و توک. ولی سس رو نمیتونم حذف کنم 😪 با سالاد یا غذا یا سیب زمینی سرخ کرده یا مثلا الویه. با ید باشه. شما نخوردید اصلا؟ 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

من تا 7 ماهگی نخوردم ولی بعدش یه چندبار الویه خوردم فست فود هم ک اصلا و ابدا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1334

من کلا از سس مایونز بدم‌میاد نمیخورم.ولی فست فود میخورم‌گاهی ولی کم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهرسامم مرد کوچولوی من بی صبرانه منتظر به دنیااومدنت هستم 

من یه شب در میوم فست فود 

گوجه هم هر روز با سس مایونز و نون 😌

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
والا من همه چی میخورم 

اخه میگن سس مایونز خیلی مضره بخاطر تخم مرغ خام. کلا دسر هاییم که تخم مرغ خام دارن نباید خورد🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

منم میخوردم فست فود ولی نه زیاد گهگداری چیپس و پفکم میخوردم هوس کردنی همه چی بخور ولی زیاده روی نکن

پسرررم بزرگ‌ترین هدیه خدا بمن و پدرشه ممنونیم خدااای مهربـون 😘💗🌈🙏🏻☺️
1403
چرا من ميخوردم  فست فود و پفك نميخوردم زياد ولي سس مايونز رو سالاد ميزدم، يا تو الويه و سالاد ...

منم. فست فود و پفک نه. ولی امروز نهار کتلت و سالادداشتم با مایونز خوردم. ولی میگن بخاطر تخم مرغ خام نباید خورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه شب در میوم فست فود  گوجه هم هر روز با سس مایونز و نون 😌

فست فود که خیلی مضره. من گاهی میخورم ولی بازم نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه میگن سس مایونز خیلی مضره بخاطر تخم مرغ خام. کلا دسر هاییم که تخم مرغ خام دارن نباید خورد🙁

الان که عزیزم تو هرچی میخوای بخوری دور از جونت میگن سرطانزاس و فلانه و بهمان فعلا اگه با این ذرت ها و مرغ و روغن هایی که خوردیم و الان گندش دراومده نمیریم خدارو باید شکر کنیم.

همه جی بخور زیاده روی نکن

عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم...مطمئن باشم که از خوشی میمیرم😍
1508