2410
2553
عنوان

لوس بازی واسه شوهر

368 بازدید | 18 پست

بچه ها بیاین بگین چیکار می کنین تا خودتونو لوس کنین واسه شوهراتون مثلا تو پیام یا زنگایی که با هم دارین یا جملاتی که میگین و اینکه شوهرتون چیکار می کنه تحویل می گیره یا نه نیش خند میزنه یا مسخره می کنه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی بچگونه حرف میزنم شوهرم خیلی خوشش میاد البته الان براش عادی شده ولی اوایل خیییلی خوشش میومد

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2456

یه وقتایی هم ساکت بودمم  میگفت خودتو مظلوم نکن دلم میسوزه درحالیکه من مثلا تو فکر بودم یا داشتم به حرفاش گوش میدادم.

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

ای بابا پس خانومای قرری کجان؟؟؟

2714
من مث بچه ها قیافه میگیرم لب پایینی و مث بچه ها میکنم‌ک میخواد گریه کنه یا بغض کرده خوشش میاد بغلم م ...

خوبه که تحویلت میگیره خیلی عالیه چند وقته ازدواج کردی؟

موهاتو دم خرگوشی ببند

روی پاش بشین خودتو لوس کن بگو برام بستنی یا پاستیل بخر

رژ قرمز بزن بعد محکم بوسش کن جای لبات رو صورتش بیفته

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2706