2703
2553
عنوان

خانم های بچه دار

61 بازدید | 10 پست

شما چطور خونتون رو‌ مرتب نگه میدارین؟ من هرکار میکنم اصلا انگار نه انگار همیشه ریخت و پاشه 😩 ازین وضعیت خیلی خسته شدم ، یه دختر یک ساله خیلی شیطون دارم حتی جارو برقی نمیتونم بکشم از صداش انگار میترسه و‌جیغ میزنه😑 وای اگه راهکاری بلدین به منم یاد بدین ازین وضعیت‌در بیام

عزیزم دو تا بچه کوچیک دارم خونه ام فقط 10 دقیقه بعد جمع و مرتب کردن همونطور میمونه بعدش دوباره بهم میریزن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هروقت میخوابه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2456

من پسر دوساله دارم خونم همیشه مرتبه چون هرچیزی رو ک بر میدارم همونجا سریع میزارم سر جاش طرف کثیف میشه همون لحظه میشورم اسباب بازی های پسرمم همشون تو ی اتاقشه درکابینتارو هم همشو بستم کلا خونم مرتبه همیشه دسشویی روهم روزی سه چهار بار میشورم جارو هم دوس داره پسرم طی رو میدم دست اون خودمم جارو برقی ادای منو درمیاره اونم میکشه 

بزار با جارو برقی خاموش بازی کنه

کم کم هی روشن خاموشش کن با دور کم که صداش کم باشه دست خودش هی بخند تا ترسش بریزه

اسباب بازی هاشو دسته بندی کن یکی یکی بیار بازی کنه تا یکی رو با کمک هم جمع نکردید یکی دیگه رو نیار

یه جای مشخص واسه غذا خوردنش تعیین کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

حالا من مرتب كنم همونجوري ميمونه اخه نه بچه دارم شلوغ كنه 

نه خودم هستم كه كثيف شه

خونمون هنوز وسايلا نوعه 

اشپزيم سعي ميكنم تو خونه سرخ كردني انجام ندم 

پياز و سبزي واينجور چيزارو مامانم بهم ميده 

جارو دستی بکش زمانی ک خونه نیست یا باباش هست بسپر ب باباش ک باهاش بازی کنه شما جاروبرقی روشن میکنی نترسه.

من قبل بیدار شدن صبح و ظهر ها زمانی ک خوابه خونرو مرتب میکنم.و شبم وقتی خوابید. روزی سه بار

خسته میشم ولی از شلختگی بدم میاد مجبورم.

پسر منم از جارو برقی میترسید جاروبرقیو چند بار گذاشتم پیشش و با سیمش و دستش مشغول شد ب بازی کردن و بعد روشن میکردم میترسید سریع میکشیدم متوجه شد باهاش کاری نداره و دیگه نمیترسه

2714

آره واقعا..برا منم شده دردسر بزرگ قبلا وسواس داشتم و‌حالا این دوتا فسقلی یعنی ریدند به وسواسم .خودمم عصبی شدم وقتی میبینم هیچی سر جاش نمیمونه چند وقته خودما زدم به نفهمی اینجور انگار بهتره

نی نی سایتیا حتما کتاب «سه دقیقه در قیامت »رو بخونید .معجزه میکنه .