2410
2553
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1126476 بازدید | 2536 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
باران بر اساس این جدوله از 8 آذر تا 12 آذر بالاترین قابلیت بارداری رو داری و روزای تخمک گذاریته اما روز تخمک گذاریت به احتمال قوی بر اساس یه جدول از یه سایت دیگه 10 آذره .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
تی تی جون ماه دوم اقدامم بود . دو بار اقدام داشتم . شوهرم 4 روز تخلیه نشده بود .سیکلام 32 روزه هستش . بر اساس سونو دقیقاً روز تخمک گذاری نزدیکی داشتم .
2714
روز 16 سیکلم بود . من چند ماه با سونو خودمو چک می کردم . فولی های من تقریباً همشون به 23 میرسیدن و بعد آزاد می شدن .
ببخشید افسون جون فکر کنم اطلاعاتت زیاد باشه میپرسم

من تموم نکات پسر دار شدن رو رعایت میکنم تغذیه و شستشو و همه چی ت گ 17 سیکلمه اگه 15 و 17 و 19 اقدام کنیم احتمال پسر دار شدنمون بالا هست ؟
والله اینقدر باران دوره هات به هم ریخته شده منم هنگ کردم . باران من فکر می کنم شاید اصلاً باردار باشی .
عزیزم می گن واسه پسری باید 24 ساعت قبل از تخمک گذاری تا 12 ساعت بعد از اون اقدام داشته باشی . من خودم می ترسیدم زیاد اقدام کنم . یه کم ریسکش بالاست .
2706