2733
2734

من خودم شاغلم صبح زود شوهرم خوابهاز خونه میزنم بیرون تا 6 عصر بیرونم شوهرمم ساعت 9 میره تا 10 شب   

وقتی ام میاد خسته و کوفته به زور شام می خوره منم خسته و هلاکم   

حس میکنم زندگی خیلی یکنواخته چیکار کنم شماها چیکار می کنین در ضمن بچه هم ندارم و در اقدام هستیم ولی خب اینقدر همش سر کاریم که نهایتا هنر کنیم ماهی دو سه بار رابطه داریم اونم تهش بی اثره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من صبح 9 میره ساعت 6،7 عصر میاد اصلا دوس نداره که من بیرون باشم و نتونم به خودش و زندگیمون برس ...

من سر کار میرم ولی به همه چی میرسم فقط وقتی کاری جای دیگه داشته باشم نمیرسم و درک میکنه یا مریض باشم و نتونم کاری بکنم وگرنه اکثرا به همه جا میرسم اما روحیم زیاد خوب نیست

2731
من سر کار میرم ولی به همه چی میرسم فقط وقتی کاری جای دیگه داشته باشم نمیرسم و درک میکنه یا مریض باشم ...

خب همون دیگه عزیزم

وقت کافی برای کارایی که تنوع بیاره تو زندگیتون نداری

مثلا کیک بپزی دسر درست کنی ،دکور خونه رو عوض کنی ، غذاهاتو دیزاین کنی ،بیشتر به‌خودت برسی و.....

خب شرایط شما طوریه که هر دو شاغلید توهم خسته میشی و و امکان کارای متفرقه برات زیاد فراهم نیس

تا جایی که میتونی سعی کن اینجور کارا رو تو خونه انجام بدی و یکم متنوع بشه روزتون

2738
ما اخر هفته ها سعی میکنیم زیاد باهم وقت بگذرونیم بیتشر هم بیرون خونه باشیم. تو خونه باشیم هی میریم س ...

رابطه چی ؟ اصلا وقت رابطه داشتن دارید؟ یا شما هم مثل ما همش خسته و بی حالین؟ ما هم زیاد بیرون نمیریم اخه شوهرم میگه روز تعطیل میخوام بخوابم بیرون هم بریم میریم خونه مادرامون که یه هفته ندیدیمشون

خب همون دیگه عزیزم وقت کافی برای کارایی که تنوع بیاره تو زندگیتون نداری مثلا کیک بپزی دسر درست کنی ...

خب کیک و اینا که من زیاد دوس ندارم شوهرم هم دوست نداره اهل فست فوده فقط و متاسفانه اجاق گازم رو میزیه و فر ندارم نهایت یه کیک ساده بتونم درس کنم فست فودم رو اجاق فقط ولی غذارو سعی می کنم همه چیزی بپزم تنوع بدم تمیزباشم خونه تمیزباشه هرچند شوهرم همکاری نمیکنه و گاهی خیلی خسته میشم

[QUOTE=111101981]خب کیک و اینا که من زیاد دوس ندارم شوهرم هم دوست نداره اهل فست فوده فقط و متاسفانه اجاق گازم رو میزی ...[/QUOTEبنظرم کسی که کار بیرون میکنه دیگه کار اضافه تو خونه نکنه واقعا ادم نمیکشه

خب کیک و اینا که من زیاد دوس ندارم شوهرم هم دوست نداره اهل فست فوده فقط و متاسفانه اجاق گازم رو میزی ...

میدونم که خسته میشی کار بیرون ادمو خسته میکنه

آخرهفته ها برنامه بذارید برید گردش یه کار متنوع که هردو دوس دارین انجام بدین

ولی لازمه همه کارا اینه که همسرتم همکاری کنه

2706