1676
1605
عنوان

واقعا از ماست که برماست

179 بازدید | 21 پست

چقدر بعضي ادمها بی ملاحظه و بی مسولیت هستن دو هفته پیش رفتم دکتر بعدم رفتم داروخانه نسخه رو بگیرم رفتم حساب کردم برگشتم دارو تحویل بگیرم دیدم دو قلمش تو خونه دارم گفتم این دو تا حذف کنین گفت نقد ندارم بدم گفتم ایراد نداره واسم کارت به کارت کنین شماره کارت و شماره تماس هم گذاشتم اومدم بیرون یک هفته بعد زنگ زدم بهشون که لطفا شماره پیگیری بدین چون به حساب من چیزی نیومده گفتن ببخشید ما کاغذ گم کردیم دوباره ازم شماره کارت گرفتن الان یک هفته گذشته ولی بازم عودت ندادن الان می خوام زنگ بزنم بگم چقدر بی مسولیتین من اینقدر احترام گذاشتم حتی نپرسیدم مبلغ چقدره ولی اینقدر شعور ندارین که باید پس بدین این مبلغ چه هزار تومن باشه چه 100 هزار تومن باید خودتون ملزم بدونین به برگشتش 

برای این تاپیکم گزارش بزنید عکس پست اول گزاشتم

دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
برای منم یکی از پیج های اینستا این کار روکرده  سیصد هزار تومن رو خورده شش ماهه میگه میدم

کدوم پیجه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

یه سری ادما به شان بب مسئولیتن!من یه بار تهران تو اتوبان با یه اقا تصادف کردم ک مقصرم اون بود!پباده شد کلی معذرت خواهی کردو اینا!گفت من دارم میرم عروسی خیلی عجله دارم شمارمو بنویسین بعدا بهم خبر بدین خسارتتون هر چی باشه بهتون میدم!بعد از اون هر چی بهش زنگ زدم الکی میگفت باشه الان میریزم..باشه یه ساعت دیگه میریزم ولی تا دو سه ماه بعدش پولو نریخت!منم تو تلگرام یه روز بهش پی ام دادمو هر چی دلم خواست گفتم بعدم بلاکش کردم!یه سری ادما خییلیییی بیشعورن!من بهش اعتماد کردم وگرنه همون روز میتونستم شماره پلاکشو بردارم یا یه کارت شناسایی چیزی ازش بگیرم ولی این کارو نکردم!شمام حتمااا برو پیگیری کن!حتی اگه شده یه کوچولو هم داد بزن ک حساب کار دستشون بیاد!با همه نباید مهربون رفتار کرد..!

گزارش زدم

مرسی مهربون

دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
زدم ولیی عکس انگشت ک اشکالی نداره

انگشتای من تو فامیل زبانزده😂😂😂😂😂

8
عکسشو بزار اینجا منم ببینم😂😂😂😂😂😂

پاک شده ندارمش😁

این ک خوبه مادر من رفته بودن مغازه خرید هاشون شده بود ۷۵۰۰ اون اقا پیش خودش گفته خب حالا سنش بالاس بذار بیشتر بکشم صد و ده هزار از کارت مامانم پول کشیده بود مادرمم بعدا متوجه شدن رفتیم بهش گفتیم اول زیر بار نمیرفت بعدش گفته عه ببخشید حواسم نبود😒😒 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

منم یبار یه اسپیکر خریدم خراب بود  به چند ساعت نخورد رفتم پس دادم گفت کارت بکارت میکنیم پولشا

تا دوهفته ک بروی خودم نیاوردم بعد سه هفته رفتم گفتم چی شد گفت حتما میریزیم باز دیدم خبری نشد بعد رفتم گفت یادم نیست ریختم یا نه بزار پرینت بگیرم خبر میدم ،بعد رفتم دوباره جلو مشتریهاش گفت اصا پرینت نگرفتم ولی حالا ک میخای پولشا بهت میدم اشکال نداره

منم خیلی بهم برخورد گفتم مگه اومدم صدقه بگیرم نمیخام‌میرم پرینت حسابمو میگیرم ،رفتم گرفتم بردم نشونش دادم بازم شرمنده نشد،یجوری پولو داد انگار پول زوره 

همش ۳۵ هزار تومنم بود 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
1645