2733
2734

یه لحظه نگاه کردم دیدم یه لنگش نیست نمیدونم کجا افتاده.موهاش بلند بود ندیدم

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو خونه متوجه شدى يا بيرون؟

نمیدونم دیشب اخر شب خوابنمدش از بیرون که اومدیم بعد الان یه دفعه اومدم لباسشو عوض کنم دیدم نیست.شوهرم میکشتم سنگین بود.بچم ۲سالشه

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست
نمیدونم دیشب اخر شب خوابنمدش از بیرون که اومدیم بعد الان یه دفعه اومدم لباسشو عوض کنم دیدم نیست.شوهر ...

هفت تاصلوات بفرست 

انشالله پیدامیشه

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2738
نبوددد

درضمن پیداشد دیگه گوشش نکن 

حالاکه اقاتون حساسه ومیکشتت

بهش بگو اینطوریه من گوشش نمیکنم ولی اگر گم شد ازچشم من نبینی 

یابرید یه سبک تربگیرید که دلش نسوزه وقتی گم شد😒😒😒😒

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
نمیدونم دیشب اخر شب خوابنمدش از بیرون که اومدیم بعد الان یه دفعه اومدم لباسشو عوض کنم دیدم نیست.شوهر ...

لباساشو بگرد

جاشو كه خوابيده بوده بالشو پتوشم  بتكون

يه دونه ايت الكرسى بخون

و يه مبلغى هم نذر كن بدى به فقير اگه پيدا شد

من هميشه با اينا جواب مى گيرم

اگه حمومشم بردى اونجارو هم بگرد

برای پیدا شدن گم شده حتی اگر انسان هم باشد این ذکر را زیاد بگویید:

«أصْبَحْتُ في أمانِ اللهِ. أمْسَيْتُ في جِوارِ الله

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2706