1464
1482

اول کار خوب به نظرم. میده پیشرفت و زندگی مرفه

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

امیدوارم یه عده نیان بگن هرچی بیشتر کتاب بخونی پولدار تری! 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اومدم پولدار هارو ببینم🖐

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
1436
1334

لازمه پولداری، شغل خوبه که اونم لازمه ش داشتن پارتی یا سرمایه و بابای پولدار و ارث کلانه! 

بعدش پشتکار و هوش مالی که داشته هاتو از دست ندی. 

البته ما تو مرحله اول گیر کردیم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛
امیدوارم یه عده نیان بگن هرچی بیشتر کتاب بخونی پولدار تری! 

به طور حتم با کتاب خوندن فکر و شخصیت آدم پولدار میشه که خیلی مهمتر از پول فیزیکیه

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
1403
به طور حتم با کتاب خوندن فکر و شخصیت آدم پولدار میشه که خیلی مهمتر از پول فیزیکیه

اونیکه که کتاب میخونه دانا تر میشه نه پولدار تر. 

نمیتونه بره بگه اقا من دیشب یه کتاب خوندم بجاش بهم یه شونه تخم مرغ بدین. درسته؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به کسی که پول داشته باشه.هرروز بره خرید برا زنش .میگم پولدااره😝😝😝😝😝

بره خرید برا زنش؟ یعنی یک زن نمی تونه خودش پولدار و مستقل باشه و همیشه باید منتظر باشه کسی مایحتاجش رو براش تأمین کنه؟

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
بره خرید برا زنش؟ یعنی یک زن نمی تونه خودش پولدار و مستقل باشه و همیشه باید منتظر باشه کسی مایحتاجش ...

فعلا که من پولدار نیستم مستقلم نیستم.که طعمشو چشیده باشم .اینجا بخوام بگم..طبق چیزی که الان هستم نظر دادم 

1508