2737
2734
عنوان

به حلال بودن و حرام بودن روزی اعتقاد دارید ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 37 پست
خب نباید میخریدی ازش

می خواستم پسش بدم ولی این خانوم انقدر زنگ و پیام داد و عاصی کرد منو بخاطر اینکه اعصابم بیشتر از این خورد نشه گرفتم

داستان داشتم

گفتم فقط بگم بلکه بفهمه کارش اشتباهه 

ولی بعید می دونم 

این آدم ها پول حروم زیر زبونشون مزه کرده

من خیلی رعایت میکنم روزی حلال باشه حتا میدونم از کسیکه مال و اموالش با پول حروم قاطیه هیچ نذری و خیراتی و نگیرم و نخورم.

ولی واقعا تاحالا ندیدم این مال حروم تو زندگیشون تاثیر داشته باشه برعکس بقیه ک مال حلال سخت از گلوشون پایین میره حروم خورا انقدر راحت میخورن ی آبم روش اصلا با لذت زندگی‌میکنن همه چیزم بر وفق مرادشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون حکایتی که ابلیس میگه کاسبا رو بیشتر از همه دوس دارم. چون من به دروغ گفتنشون راضی بودم ولی اونا قسم دروغم اضافه کردن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
ههههههه خوب نکن اینکارو  هرکار میخاد بکنه 😶

گرفته بودم سخت میشد ببرم پس بدم ولی چند نفر دیگه ازش قصد خرید داشتن وقتی شنیدن همه منصرف شدن

اینجوریه که برکت مالش رفت

بابام همیشه این جمله رو میگه سزای گران فروش نخریدن است

اگه همه به جمله ی بابای شما اعتقاد داشتن الان کل گرونیاهم ریشه کن شده بود 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2738
خیلییی اعتقاددارم برادرشوهرم یک سال بیشتربود ازیک مغازه مرغ میخریدن اون مغازه تومحل پاین شهر میگه ...

فکر میکنن زرنگن پول دربیارن درحالیکه چشم و گوش و عقلشون بسته اس رو این موضوع حلال حروم 

گرفته بودم سخت میشد ببرم پس بدم ولی چند نفر دیگه ازش قصد خرید داشتن وقتی شنیدن همه منصرف شدن اینجور ...

خوب ببینید وقتی من یه جنس میخرم دیگ توقع ندارم که قیمت خریدش بهم بده قیمتشم داره میگه گرون باشه  حالا من دوست داشته باشم میخرم دوسم نداشته باشم نمیخرم 

چون خودم میفهمم 

فکر میکنن زرنگن پول دربیارن درحالیکه چشم و گوش و عقلشون بسته اس رو این موضوع حلال حروم 

برادرهمسرم اینترنتی شکایت کردن مغازش پلمپ کردن

منم گفتم دیگه مرغ وگوشت خریدیم باید بیایم اول وزن کنیم توخونه خخخ

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

خیلی زیاد اعتقاد دارم

هم به خاطر بحث شرعی و هم انسانیت و شرافت اخلاقی

و توی اطرافیان هم دیدم اونایی که اعتقادی به این موضوع نداشتن و حق مردم رو به راحتی قاطی اموال خودشون کردن شاید اوایل خوب از گلوشون رفته باشه پایین .. ولی بعد چند سال یا زمین خوردن یا تاثیر اون لقمه ها رو توی زندگی بچه هاشون دیدن

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خیلی اعتقاد دارم درامد باید درست باشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
خوب ببینید وقتی من یه جنس میخرم دیگ توقع ندارم که قیمت خریدش بهم بده قیمتشم داره میگه گرون باشه &nbs ...

عزیزم اینم هست ولی همین جنسی که ایشون قسم مسخورد دست سازمه متوجه شدم خودذش رفته از جایی خریده با قیمت 80 تومنن بالاتر به من داره میگه

مگه کسی مجبورش کرده بود دروغ بگه خودم درست کردم؟؟؟

بعد از کلی چونه 40 اومد پایین 40 دیگه هم نیومد 

پول دروغ به نظر من نجسه

من خیلی رعایت میکنم روزی حلال باشه حتا میدونم از کسیکه مال و اموالش با پول حروم قاطیه هیچ نذری و خیر ...

مطمعن باش ی روز نتیجه کارشون میبینن توخودش خانوادش بچه اش نوه اش بلاخره ی جایی اثرشومیزاره

2706