1676
1605

دیروز یه خانومی با کلی قسم و آیه یه جنسی رو 40 هزار تومن بیشتر از ارزش واقعی اش به من فروخت ..

برای ارزش گذاری روی جنسش هم کلی دروغ پشت دروغ گفت

بعد از یجا مطمئن شدم دروغ میگه 

گرون داده 

بهش پیام دادم و گفتم میدونم دروغ گفتید و گرون گفتید و ...

ولی پول رو میدم بهتون 

ضمنا برکت پول صادقانه بیشتره

..

من دلم راضی نیست ، چجوری می خورن این پول ها رو

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
خوب شما میتونی نخری ازشون وقتی گرون داده😶

می خواستم پسش بدم ولی این خانوم انقدر زنگ و پیام داد و عاصی کرد منو بخاطر اینکه اعصابم بیشتر از این خورد نشه گرفتم

داستان داشتم

8

خیلییی اعتقاددارم

برادرشوهرم یک سال بیشتربود ازیک مغازه مرغ میخریدن

اون مغازه تومحل پایین شهر

میگه یک روزگفتم مرغ پاک نکنید 

اورده خونه وزن کرده دیده هرمرغ یک کیلوکم داره

کلامرغ فروش ترازوش دستکاری کرده کم نشون میده

فکرکنم هرسری چندتامرغ میخریده هرکیلومرغ هم چندماه پیش خب 17تومن بود

میخورده روش

چطوراین پولهارومیخورن 

به خدا ممکن قصابی هاهم اینطورکنن

سه دقیقه درقیامت (پیشنهادمیکنم این کتاب بخونیدالتماس دعا)

نه بابا دوره زمونه ی بدی شده من برا یه جنسی 100 هزار بیانه دادم بعد دوساعت دیدم جور نمیشه برش دارم گفتم نمیتونم بیانه امو بده 

راحت تر از یه لیوان آب پولمو خورد 

هرکسی دلش میخواد《 نتوورک 》و 《مبانی موفقیت》 کار کنه میتونه به من پیام بده 🌹🌷خدایا ممنون که همیشه هوامو داری و کمکم میکنی ممنون که همه ی اوضاع روزگارم بر وفق مرادمه خیلی دوست دارم خداجون 💋 کمکم کن درامدو به ماهی 300 میلیون برسونم آمین ......🍀
خب نباید میخریدی ازش

می خواستم پسش بدم ولی این خانوم انقدر زنگ و پیام داد و عاصی کرد منو بخاطر اینکه اعصابم بیشتر از این خورد نشه گرفتم

داستان داشتم

گفتم فقط بگم بلکه بفهمه کارش اشتباهه 

ولی بعید می دونم 

این آدم ها پول حروم زیر زبونشون مزه کرده

من خیلی رعایت میکنم روزی حلال باشه حتا میدونم از کسیکه مال و اموالش با پول حروم قاطیه هیچ نذری و خیراتی و نگیرم و نخورم.

ولی واقعا تاحالا ندیدم این مال حروم تو زندگیشون تاثیر داشته باشه برعکس بقیه ک مال حلال سخت از گلوشون پایین میره حروم خورا انقدر راحت میخورن ی آبم روش اصلا با لذت زندگی‌میکنن همه چیزم بر وفق مرادشونه

اون حکایتی که ابلیس میگه کاسبا رو بیشتر از همه دوس دارم. چون من به دروغ گفتنشون راضی بودم ولی اونا قسم دروغم اضافه کردن

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
1645