2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوران مجردی وضع مالیم خیلی بهتر از رفیقام بود

جوری بود که رمز کارت من و همه داشتن. متاسفانه خیلی از جیبم خوردن. منم اون موقع زبون الانم و نداشتم.جزییات رو نمیگم که اعصابم به هم میریزه. ولی همون موقع اگر پولام رو اینجوری حیف و میل نمیکردن میتونستم خونه بخرم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2728
خاک تو سر اینجور آدم ها ، متاسفانه دزد زیاد شده

خیلی ۲ سال زندگی نداریم😭😭😭😭

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
545 میلیون؟ کم نیستااا چرا آخه

کم نیست؟! کل زندگیم بود 😓

فقط نمردم 

تازه شوهرم 47 تومن چک هم کشیده بخاطر شوفاژ و کابینت و سرامیک و..... باید دیگه گشنگی بکشم تا از شر این بدهی ها راحت شم، تازه طرف هنوز سند هم نزده به ناممون و کلا رو هواست همه چی 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

آره. کارت متروم تموم شده بود بادجه باز نبود با پول نقد شارژ کنم. دادم یه آقایی با کارت بانکیش شارژ کنه با دستگاه. 20 تومن دادم 2 تومن شارژ کرد. این جدیدترینشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
کم نیست؟! کل زندگیم بود 😓 فقط نمردم  تازه شوهرم 47 تومن چک هم کشیده بخاطر شوفاژ و کابینت و س ...

ای وای

الهی درس بشه زندگی تون

این پول ها رو چجوری می خورن آخه بخدا دزدد ترین مردم رو داریم

ای وای الهی درس بشه زندگی تون این پول ها رو چجوری می خورن آخه بخدا دزدد ترین مردم رو داریم

باور میکنی زندگیم به مرز نابودی رسید سر این خونه خریدن! 

من دلم دریاست کم پیش میاد آه و نفرین کنم ولی سر این فروشنده حقه باز همیشه نا خودآگاه آه میکشم ته دلم درد میاد وقتی اسمش میاد 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
باور میکنی زندگیم به مرز نابودی رسید سر این خونه خریدن!  من دلم دریاست کم پیش میاد آه و نفرین ...

حق داری

ولی شما هم چیزی نگی 

به نظرم پول حروم زندگی رو یجا به کثافت می کشه

2706