1464
1411

بارها

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

منم زیاد سرم کلاه رفته خرید اینترنتی 

۴۰،۶۰،۹۰،۲۰،۴۰

روی پرده کعبه این آیه نوشته شده است: نبی عبادی انی انا الغفورالرحیم ❤به بندگانم خبرده که من آمرزنده و مهرباااانم ❤و من هنوز...و همیشه...به همین یک آیه امیدوارم...😔
545 میلیون؟ کم نیستااا چرا آخه

هزار 

میلیون🤣

روی پرده کعبه این آیه نوشته شده است: نبی عبادی انی انا الغفورالرحیم ❤به بندگانم خبرده که من آمرزنده و مهرباااانم ❤و من هنوز...و همیشه...به همین یک آیه امیدوارم...😔
1485
زور داره والا

برای همشون فقط فحش دادم ازصبح تاشب

از انسان های کلاه گذار بیزارم

کیه ک بیزار نباشه 

بله سر ما هم کلاه مالی زیاد رفته ..چ‌میشه کرد ..شیطان نمرده هنوز 

بیشتر انسان ها بخاطر چهره و ظاهر باهم‌ ازدواج میکنند...........ولی  بخاطر اخلاق بد از هم طلاق می‌گیرند!! تو انتخاب هاتون دقت بیشتری کنید %

بله میلیاردی

الانم تو راه دادگاه و وکیلیم

۲۲ تاریخ دادگاهمون

اعتماد بیجا شوهرم به دوستش

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
1396

من دوران مجردی وضع مالیم خیلی بهتر از رفیقام بود

جوری بود که رمز کارت من و همه داشتن. متاسفانه خیلی از جیبم خوردن. منم اون موقع زبون الانم و نداشتم.جزییات رو نمیگم که اعصابم به هم میریزه. ولی همون موقع اگر پولام رو اینجوری حیف و میل نمیکردن میتونستم خونه بخرم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما مانده ایم و غربت   😔😔😔😔
1457