2726
عنوان

سختی های اثاث کشی 😭😭😭

206 بازدید | 7 پست

فردا اثاث کشی دارم  نمیدونید چقدر الان کلافه ام و خسته هوا هم سرده سرد یخ میزنی  برام دعا کنید از پسش بر  بیام   خیلی عصبیم و کلافه درهم ریختگی همه جا اصلا انرژی ندارم    ای خدا    الهی که تموم مستاجرا خونه بخرن منجمله خودم که دیوه از هر سال اسباب کشی راحت بشم

منم تا آخر ماه باید خونه رو تحویل بدم بچه م کوچیکه سرما خوردس دوتاشونم کلاس اولی و دومی ان ای خدا دارم له میشم هیچکسم نیس کمکم کنه خدا به شما هم زورو بازویی و قوتی بده 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیه ۲۹سوره مومنون اولش (وقال رب )داره (وقال) رو نخون از (رب انزلنی)

هر روز روزی۱۱۰بار بخون تا چهل روز

بعدش هر روز ۷بار یا الله بگو و برای خونه دار شدنت دعا کن

سعی کن وسطش با کسی حرف نزنی

خیلی مجربه

ای گمشده در گناه یاران کی میایی
2728
منم تا آخر ماه باید خونه رو تحویل بدم بچه م کوچیکه سرما خوردس دوتاشونم کلاس اولی و دومی ان ای خدا دا ...

منم واسه تون دعا میکنم هر چه زودتر خونه بخرین و از مستاجری راحت شین  خدا خودش کمکتون کنه

منم واسه تون دعا میکنم هر چه زودتر خونه بخرین و از مستاجری راحت شین  خدا خودش کمکتون کنه

ممنون همچنین شما

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش