2410
2553
عنوان

پیرمرده راننده بهم شمارع داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 128 پست
یه دختره تعریف میکرد یه فایل یا نمیدونم متنی چیزی از استادش میخواسته استاده مرد بوده. برگشته گفته بی ...

من مجردی هام از این موارد نداشتم شکر خداچون مادر و پدرم بشدت گیر و بدبین بودن نسبت به همهههه‌ .حتی دایی و عمو و خاله و...

کلا با بادیگارد میرفتیم و میومدیم منو اجیام.

ولی الان که مزدوجم و تیپم ساده و سالی یکبارم تنها بیرون نمیرم گاها شده اتفاق بیفته در حده لمس دست حین پول دادن به مغازه دار.

نمیدونم چطور تواین زمان برخورد نشون بدم؟!ساکت و بی زبونم هستم،خاااک توسرشون کنن عوضی هارو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسي من جاي مامانت هستم يكماه پيش شيراز بودم روز روشن سوار ماشين شدم پول خرد نداشتم گفت شماره رو بدهه ميام دنبالت بعد كرايه ميگيرم گفتم ندارم بايست اينجا ميرم پول خرد ميارم ٥٠ تومني داشتم بهش هم گفتم خرد داري گفت ارهه ،خلاصه خرد پيدا كردم اوردم بهش بدم ديدم كثافت اونجا ش دستش منم با جعبته شيريني كه تو دستم بود زدم از شيشه تو سرش تا تونستم زدم توسرش از حرصم مردك ٣٥ سالش بود كثافت زشت بي ريخت چاقالو بؤ گندوه ،حال تو كه جووني ،شب اصلا بيرون نرو تنها به ورزش هم اعتماد نيست 

2720
عزیزم حرف زدن هرکس شخصیت ظرف ونشون میده وقتی شخصیت نباشه هرچی تلاش کنی بیشعوری از جات میزنه بیرون از ...

دقیقا همینطوره که شما گفتید بعضیا هرچقدر هم که بخان خودشون باشعور و با فرهنگ نشون بدن نمیتونن

خدایا شکرت 
2714
به نظرم عزیزم اول امادگی جسمانی بفرستید بعد یک ورزش رزمی تو کلاسای ما هم بچه ها زیاد بودن حالا فرق ن ...

ممنووون گلم❤💙

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀