2726
عنوان

پیرمرده راننده بهم شمارع داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 128 پست
دهاتی بودن چه ربطی به بیشعور بودن داره؟

عزیزم حرف زدن هرکس شخصیت ظرف ونشون میده وقتی شخصیت نباشه هرچی تلاش کنی بیشعوری از جات میزنه بیرون از این کاربرم از بکار بردن این کلمه زد بیرون حرص نخوریم هرچند که نمیشه 

السلام و علی الحسین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂👏👏👏

یادمه باشگاه میرفتیم از باشگاه داشتیم بر میگشتیم ما فقط شلوارامونو در میاوردیم عوض میکردیم لباسامون تنمون بود با کمربندامون فقط از روی لباس کاراته مانتو میپوشیدیم یه پسره سر راه بهمون تیکه انداخت دوستم کمربند مشکی بود فقط از زیر مانتو کمربندش درواورد بیرون پسره در رفت انقدر خندیدیم 😂😂😂😂😂😂😂

2728
خب بوگو دیگه

امشب ساعت 9و.نیم اینا یه مسیری رو اشتباه رفتم و.مجبور شدم پیاده بشم از تاکسی توخیابون هیچ.کس نبود و.فقط ماشینا با اخرین سرعت حرکت میکردن یهو ی پژو جلوم وایساد دو.تا مرد توش بودن مست بودن ی جوری نگام کردن ، ی جور چندش ،، خلاف جهتشن دویدم 

دیگ داشت گریم میگرفت یهو یه پرایدی زد  رو ترمز رفتم سمتش

یه پیر مرده بود سوار شدم 

گفت چرا ترسیدی 

گفتم واسش ک چی شده کلی دلداری داد و این حرفا

گفت هر جا خاستی میرسونمت 

منم کفتم نه میخام با اتوبوس برم گفت خب هر جور خودتون میدونین

حالا ماجرای پیرمرده چی بود؟ اه یاد پیرمرده تو فیلم فروشنده افتادم :/

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
من کلاس پنجم بودم رفتم میوه فروشی سر کوچه ی چیزی بخرم بعد مغازه داره بم گفت بیا از اینجا بردار بهتره ...

خیلی دوس دارم بدونم ک اگه ی روزی ی ادمی یه همچین کاری رو با بچه یا زن اون کسی ک اینکارارو کردع بکنه طرف بفهمه چ حالی بهش دست میده. یعنی واسش مهم نیس ناموس خودش دستمالی بشه ک ب ناموس مردم رحم نمیکنه

پیرمرده رو تعریف کردی لایکم کن.. 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
عزيزم يعني كارته روبلدباشي ميتوني يه مردروقشنگ بگيري بزني😀🤔

اتفاقاچندروزپیش یه خبرخوندم که یه پرستارتکواندوکاردوتامردراننده روکه قصددزدیدنش روداشتن باضربه فنی نات اوت کرده

عکسش روهم زده بودکه توکلانتری دستبندبه دست

خیلی باحال بود

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

مردا همشون عوضین از پسربچه بگیر تا پیرمرد لب گور... 

هر کی به یه نحوی... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

اسی کامل میگی تو یه پست یا بریم بخابیم؟   

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
خیلی دوس دارم بدونم ک اگه ی روزی ی ادمی یه همچین کاری رو با بچه یا زن اون کسی ک اینکارارو کردع بکنه ...

خدالعنتشون کنه

اماکاش هرگزباناموس وبچه وخواهرودخترخودشون امتحان نشن چون اوناچه گناهی کردن

هربلایی میخوادبیادفقط فقط سرخودشون بیادولاغیر

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
مردا همشون عوضین از پسربچه بگیر تا پیرمرد لب گور...  هر کی به یه نحوی...

من قبلنا فک میکردم دیگ پیرمردا خوبن ولی چن مورد دیدم و شنیدم فهمیدم اونام ...   

2706