2410
2553
عنوان

پیرمرده راننده بهم شمارع داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 128 پست
اینجوری که تو داری پیش میری نه میتونی ازدواج کنی نه میتونی وارد جامعه شی بنظرم بیشتر با پدرت داییت ع ...

من همیشه لباسای مشکی و سنگین رنگین میپوشم و خودمم هیچ اعتقادی ب لباسای جلف ندارم 

ولی وقتی بد شانس باشی ی ادم مریض ب پستت بخوره دیگ واسش مهم نیس لباس چی تنته

چون اینجور مردا ادمو لخت تصور میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی یکی میزدی وسط پاش، من کاراته رفتم خیلی خوبه یه بار شوهرم اومد دستشو روم بلند کنه فقط یه دونه زدم ...

هاهاهاهاهاهاهاا تو یبار زدی من چند بار زدم البته عمدی نه ها چون اشکش در میاد طفلی معلومه واقعا درد تا مغز استخونش میره ولی در کل خیلی روش کاربردیی هست 

😂😂😁

😂😂😂ما ک کاراته نرفتیم میتونبم بزنیم؟ اخه من اون لحظه اونقد شوک شدم و ترسیدم نمیتونسم هیچ عگس الع ...

هر موقع از این اتفاقا برات افتاد اصلا خودتو گم نکن کاری نداره روبروش وایسا هر مردکی بود فقط با نوک پات بزن از وسط پاش اگر از جلو گرفتت با زانو بزن اونجاش 😂😂😂اینم اموزش دفاع شخصی😂😂😂😅😅😅

2720

[QUOTE=111087024]اینجوری که تو داری پیش میری نه میتونی ازدواج کنی نه میتونی وارد جامعه شی بنظرم بیشتر با پدرت داییت ع اولش فک کردم چیزی بارته و شخصیت داری بعد دیدم نه ادای باشخصیتارو میخوای دربیاری آدم بهتره دهاتی باشه تا باشخصیت. انسان بودن مهمه شهری و دهاتی مهم نیست همه جا آسمون ابیه

السلام و علی الحسین😍😍😍
2714
هاهاهاهاهاهاهاا تو یبار زدی من چند بار زدم البته عمدی نه ها چون اشکش در میاد طفلی معلومه واقعا درد ت ...

اره عالیه چون حقیقتش اینه ما زورمون به مردا نمیرسه اما این ساده ترین راهه 😅😂😂😂😂

من همیشه لباسای مشکی و سنگین رنگین میپوشم و خودمم هیچ اعتقادی ب لباسای جلف ندارم  ولی وقتی بد ...

دقیقا... 

تو چادرم سرت نباشه وقتی فکر طرف کثیفه واسش فرقی نداره.... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
هاهاهاهاهاهاهاا تو یبار زدی من چند بار زدم البته عمدی نه ها چون اشکش در میاد طفلی معلومه واقعا درد ت ...

منم چند بار ناخواسته زدم فقط اوخش در اومده

😂😂😂😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
منم ۱۳سالم بود رفتم مغازه یه پیرمردبود گفتم عمو یک شوکولات بده گف بیا داخل بت بدم رفتم داخل دیدم اون ...

من کلاس پنجم بودم رفتم میوه فروشی سر کوچه ی چیزی بخرم بعد مغازه داره بم گفت بیا از اینجا بردار بهتره 

حالت ی اتاقک کوچیک یا پستو داشت

رفتم 

دیدم اومد دستشو گذاشت قسمت سینه م

منم هیچی نداشتم بچه بودم

😐

دیگ از اون روز ب بعد حتی از در مغازه لعنتیش رد هم نشدم

اسی یکی میزدی وسط پاش، من کاراته رفتم خیلی خوبه یه بار شوهرم اومد دستشو روم بلند کنه فقط یه دونه زدم ...

عزيزم يعني كارته روبلدباشي ميتوني يه مردروقشنگ بگيري بزني😀🤔

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
2706